Maxima - Rupjiba

Mežciema maximā ir jautri iepirkties.
Uz jautājumu kur varētu atrast preci-atbilde nezinu no 3. Darbiniekiem.
Nopirku produktus, diezgan daudz, pie kases liku maisos, un pārdevēja isiem matiem, gados sāk bļaut lai daru to ātrāk, ar tādu seju, itka būtu naudu parada😀😀 tur strādā cilvēki, kuriem jādzīvo mežā! Vai jaiet uz cietumu stradat. Slimi. Preces sapuvusas nepārtraukti, bet tas viss tikai dēļ darbiniekiem, vadībai po* uz darbiniekiem, darbiniekiem po* uz darbu, un dusmojas darbinieki uz pircējiem. Neviens nespiež stradat maxima, daunu bars!

02.05.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от uznemums Maxima Latvija Ответ от представителя 03.05.2021

Labdien!
Lai varētu izskatīt Jūsu sūdzību par darbinieku apkalpošanas kultūru un kvalitātei neatbilsošiem produktiem, lūdzu uz in[email protected] atrakstiet kurā datumā ir notikušas šīs situācijas.
Ar cieņu,
Maxima Latvija

Комментарии (4)

4 49cent 02.05.2021

Grūti būtu atrast vēl lielāku rupekli par tevi

Klients45566 02.05.2021

Pats meklē ko tew vajag yas ir pašapkalpošanās veikals nemāki lasīt besi ārā tad kā tu .

E Ezis miglā 03.05.2021

Godātais" medicīnas profesora kungs"!
Patiesi apbrīnoju Jūsu talantu un spējas acumirklī novērtēt cilvēka veselības stāvokli!🤔Pēc kādām pazīmēm noteicāt,ka Maximas darbiniekiem un vadībai ir diagnosticēts Dauna sindroms?Vai maz ir sajēga par ko runājat?Cietumā būtu jāiet tādam kā Jums-no meža iznākušam aborigēnam,kurš iedomājies,ka vieglprātīgi un nesodīti ir tiesīgs mētāties ar šādiem vārdiem.
P.s Izsaku visdziļāko līdzjūtību Jūsu darbadevējam par tik "intelektuālu,izglītotu"darbinieku.Nākamreiz,savas trīs kapeikas tērējat kur citur.😉

Klients45566 03.05.2021

Kas mīnusa licēji ir tie kas nemāk atrast preces ak nabadziņi
Laikam aiz jums vēl dibenu notīrīt jūs tak bezpalidxigie cilvēciņi

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы