LV RU
www.sudzibas.lv MAXIMA Плохой сервис

Maxima - Плохой сервис

23 января 2020 года купила творог Serek Wieski годность до 04.02.2020 открыла 30.01.2020
он был испорчен пошла в магазин сказали принимаем жалобы один день после покупки и утверждали что я его сама испортила отказались менять
вопрос как долго я могу хранить продукты в холодильнике один день или до конца срока хранения.

30.01.2020

Компания получила уведомление об этой жалобе

Ответ от uznemums Maxima Latvija Ответ от представителя 31.01.2020

Labrīt!
MAXIMA LATVIJA SIA uzņemas atbildību par transportēšanu un uzglabāšanu atbilstoši noteikumiem, tāpēc, ja, nopērkot preci un atnesot mājās, konstatējat, ka tā ir neatbilstoša, vienmēr esam gatavi risināt situāciju. Diemžēl nevaram atbildēt par preci, kad tā ilgstoši ir ārpus veikala, jo mēs nevaram pārliecināties par uzglabāšanas apstākļiem, kādus nodrošina pats pircējs.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Дополнено Ko darit1 31.01.2020

спасибо за ответ на комментарий
24 января мы в акрополе [ maxima] купили по акции за 0.49 творог farm milk 4 штуки срок был до 28 января
последняя банка была сьедена 29 января качество было хорошее а творог serek wiejski со сроком до 4.02 испортился
хранение было в одном холодильнике

K

Комментарии (4)

D Dzintra Tabore 30.01.2020

Es pati daudzus gadus strādāju par pārdevēju. Šādā situācijā tev ir paveicies, ka tev nepateica - "pi* dirs*, resnā ku#e. Es tev nopirkšu 2 jaunus sieriņus un personiski tev viņus iebāzīšu no abiem galiem."
Tādas maitas kā tu tikai bojā pārdevējiem garastāvokli, jo mēs varam pārbaudīt tikai augļus, dārzeņus un termiņus.Ja sabojājusies prece - vērsies pie ražotāja, tu Tvaiku ielas slampa.

T Turkey901 30.01.2020

Так же Вы можете продукт хранить дома на столе и в бардачке машины, и ешё много где!

BondsBonds 31.01.2020

Ticu, tas tā varētu būt. Ar poļiem ir kā ir.

Džozefīne 31.01.2020

Nevajag muldēt par atbilstošu pārtikas uzglabāšanu (es par to veikala atbildi). Esmu redzējusi kā vasarā, pie +25 grādu karstuma piena produkti stāv vienkārši noliktavā(visu nakti, jo vakarā atved un vēl visu nākamo dienu), kaut kur starp nepārtiku un sauso produkciju, nevis ledusskapī, kur tiem būtu jābūt. Jo saved tik daudz, ka vienkārši nav kur bāzt. Mahimai jau vienmēr visu vajag milzu kvantumos.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы