LV RU
www.sudzibas.lv MAXIMA pilnīgi atklāta krāpšana

Maxima - pilnīgi atklāta krāpšana

Šodien iepirkos Maxima uz vienības gatves. Regulāri esmu konstatējusi ka tieku apkrāpta šinī veikalā, bet summa nekad nav pārsniegusi 1 eur. Šodien tas bija pilnīgi lidojums. Paņēmu cāļu kaulus ar gaļas atgriezumiem, 3 pac kas kg maksā 0,89 eur, salatu maisījumu pa 1.08, gurķi pa 0,55, ābolus Polijas 1,56, tomāti plūmju 1,19, piens farm 0,49. Samulsu kad visu kopa saskaitīja 26,32. Nopiktinaju karti bet tomēr iesjatijos čeka, jo sapratu ka kautko esmu nopirkusi ko tādu ko nezinu. Paskatījos čeka un tur pamanīju ka kasiere ir man pieskaitījusi cūkgaļas lāpstiņu ar kaulu un speki. Izmeklēju pirkuma somu un protams tādu preci tur neatradu. Informēju pārdevēju. Viņa pateica ka tā nav viņas darīšana. Griezos info centra. Darbiniece bija laipna pārbaudīja visu pirkumu, konstatēja kļūdu, un laboja kļūdu ko maximas darbinieki bija paveikuši. Kļūda 17 eur. Manam pirkumam papildus tika pieskatīti 17 euro un pārdevēja jeb kase sēdošā būtne teica ka ta neesot viņas darīšana. Maxima jūs kautkad iemācīsieties cienīt savi pircēju vai jums liekas ka visi, kas dzīvo Latvija jums par kautko ir parādā, jo kā gan to savādāk nosaukt ka blakus preces vērtībai un pvn vēl jūs par kautko iekasējiet. Paldies darbiniecei no info. Bet kasierei noteikti vajadzētu apkopējas karjerai pievērsties, bet arī ne tur kur ir cilvēki visi dzīvnieki kasieres Nr 1038 10

21.01.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (5)

⛔️ 21.01.2020

Ja kasieri katru dienu neapkrāpj pircējus uz noteiktu minimālo summu, veikala vadītāji maiņas beigās viņus nolamā un nospārda pārējo darbinieku priekšā Tāpēc arī saka, ka nav viņu darīšana.

BondsBonds 21.01.2020

Viss tika atrisināts. Labs serviss.

L Linda_J 22.01.2020

Maxima ir labs veikals. Ātri atrisināja jusu lietu. Bet Šis portāls nepalīdz atrisināt šādas lietas

L locmelemarite 22.01.2020

it īpaši tiem palīdz atrisināt kuri nepamana ka ir apkrāpti. Un Zolitūdē ti kuru vairs nav. Esiet tik lapna nekomentējiet, Maximas darbiniekiem nebutu īsti korekti. To ka Macima visu laiku apkrāpj pircējus man ir vismaz 1000 puerādījumu. Es arī varu gruezties tiesa.

T Totino 23.01.2020

Maximai ejiet ar lìkumu

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы