LV RU
www.sudzibas.lv MAXIMA Pavisam nekaunīgi

Maxima - Pavisam nekaunīgi

Laikā kad visiem jābūt vienotiem Rīgā akropoles maxima krāpjas pavisam nekaunīgi. 1 noplēš realizācijas datumu pat to neslēpjot, 2 apkrapj pie kases, paņem pa dargo. Nav jau pirmais gadījums man šājā veikala, laikam tada politika, ne jau visi ieveros, un ies uz informāciju skat bildes.

26.03.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (4)

T taisnibascinitajs2 26.03.2020

vai tikai neesiet izmantojis pašapkalpošanās kasi un nepareizo svītrukodu noskenējis. Termiņš loģiski, ka beidzies precēm, kas nocenotas, it kā par samazinātu cenu būtu preces, kam nav ļoti tuvu termiņš beigām.

A asdfghkpoiutre 26.03.2020

tu i lohs taisnibas cinitaj:)) izmantoju kasi ar pardeveju, preci kam beidzies termiņs vispar nedrikst tirgot.. ta pat veikala nedrikst atrasties stradaju pvd

R RXX 27.03.2020

Mhm, atbildīgie PVD darbinieki nezino kolēgiem, bet klabina sūdzības šeit? Interesanti...

Pacco_al 29.03.2020

Kā redzams PVD darbiniekam ar psihi viss nav kārtībā. Komentētas izteica kļūdainu pieņēmumu, jo nedz uz čeka ir datums, nedz derīguma termiņš redzams, bet ierēdnis jau mauro.
Tā jau ir, ka katra pipete sapņo kļūt par klizmu. Nožēlojama valsts ar šādiem "speciālistiem".

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы