www.sudzibas.lv MAXIMA Pārdošanai izliek nelietojamu preci

РешеноMaxima - Pārdošanai izliek nelietojamu preci

Ja jūs vēlaties iegādāties kādus piederumus datoram, piemēram, ārējo klaviatūru, tad nepērciet to maximā, jo jūs riskējat iegādāties nelietojamu preci ar bojājumiem vai trūkstoāām daļām.

Tā kā es nestrādāju maximā par kvalitātes kontrolieri, tad neuzskatu, ka pircējam būtu jāpārbauda veikalā pārdošanai izlikta prece, kuru normālā valstī kāds jau ir pārbaudījis. Vai nu jūs, ipašnieki un vadītāji, neesat cūkas un es varu jums uztic, eties, vai cūkas jūs tomēr esat un tad jūs dodaties uz trim kirilicas alfabēta burtiem. Neskaidrošu, kādiem - šo afdresi zina visa pasaule.

Maxima kapeikxxxēji, savas atteksmes dēļ jūs tikko zaudējāt pircēju. Novēlu jums bankrotēt.

08.04.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена Laipnīgais 09.04.2024

Nelietojamās klaviatūras tika pamanītas "Maximas" veikala tirtdzniecības centrā "Domina" pie Zemitāna stacijas. Ir Vismaz vienai no pardošanai izliktajam "Westrom" klaviatūrām trūkst dažu taustiņu. Dažām izliktajām klaviatūrām ir bijis atvērts iesaiņojums. Neapskatīju visas klaviatūras, vai tās visas ir nelietojamas, dažas vai tikai viena.
Tā kā man nav laika skraidīt pa veikaliem un risināt sūdzības, jo darba laikā strādāju, un negatavojos neko darīt sakarā ar nelietojamo klaviatūru, tad pievienoju man zināmo informāciju.Veikala attuieksmi vērtēju kā cūcīgu un nepllanoju vispār kaut ko pirklt šajā veuiikalā. Turpiniet zaudēt pircējus, jums to ir parāk daudz.

L

Комментарии (6)

Dusmīgais Ainārs 08.04.2024

Citāds - “ kuru normālā valstī kāds jau ir pārbaudījis.” Maximā nopērkamu “ārējo” klaviatūru ( kura noteikti maksāja robežas no 10-18 eur ) pārbauda kādā Ķīnas pagrīdes rūpnīcā cilvēks kurš pat nesaprot kad tas ir .

L Laipnīgais 09.04.2024

Maximas trolļu ferna, tā kā pircējs nelidoja pec klaviatūras uz izgatavotājrūpnīcu, bet skatījās klaviatūru veijkala, tad konflikts ir ar veikalu, kurš arī (labrīt, Maxima!(ir atbikldīfgs par pārdodamās preces kvalitāti, lai izvauirītos no konfliktiem, sūdzxīōbām un pircēju zauidešanas. Klaviatūrtas cenaa nav svarīga, vat tie būtu 5, 10 vai 100 eiro. Jebkurā gadījumā Maxima tirgo nelietojamu preci un riskē zaudēt pircējus, ja vēl kāds izdomās atteioktis no šīs cūcīgās bodītes "pakalopojumiem".
Pats stulbākais Maximas troļa komentārsd no visiem šeit redzētajiem.

L Laipnīgais 09.04.2024

Tikai stulbie komentāru troļļi nesaprot, ko raksta. Ķīnā atrodas pilnīgi legālas rūpnīcas, kuras salierk pasaulē zināmu firmu izstrādājumus norāda Ķīnu jkā izgatavotājvalsti. Artšķirībā no troļlojosajiem komentētajiem šo firmu darbinieki dara labu darbu un viņu prece izies jebkuru kvalitātes kontroli jebkurā pasaules valstī.

L Laipnīgais 09.04.2024

Troļļojošais komentētājs, piesedzot veikala nenopietno attieksmi pret darbu, apmelo Ķīnas uzņēmumus un to produkciju. Ķīnā atrodas pilnīgi lergāli uzņēmumi, kas ražo preces ar pasaulē zināmiem nosaukumiem un kuru prece izies jebkuru kvalitātes kontroli jebkurā pasaules valstī.ja šajā situācijā kāds ir pagrīdes uzņēmums, tad tas ir veikals, kurā nekas nav zināms ne par kvalitātes kontroli, ne arī par to, ka pircēji sagaida lietojamu preci un par nelietojamām precēm pienāk reklamācijas. Tāda ir kārtība visās attīstītās valstīs un pat ne tik attīstītajā PSRS nekvalitaīvu preču pārdevējus kritizēja un izsmeja.
Tā kā veikals pats neizgatavo klaviatūras, bet tikai tās pardod, tad vainīgais šajā gadījumā ir veikala kvalitātes kontrole, kuras pienākums bija nepieņemt preci ar trūkstoām daļām. .Ja kads veikala vadībā nesaprot elementāras lietas, tad lai aiziet no darba veikalā, kamēr tas vel nav zaudējmjis visus pircējus, bet pats lai meklē vienkāršāku darbu, kas atbilst viņa spējām. Ja ne speju, ne velēšanās strādāt nav, tad lai kādu laiciņu pabadojas, padzīvo no sociālās palīdzības un pardomā savu attierksmi pret dzīvi.

L Laipnīgais 09.04.2024

garīgi atpalikušajam trollim ar palamu "veronika" - https://www.sudzibas.lv/maxima/maxima-pardosanai-izliek-nelietojamu-preci-c2425657#tu domā, ka neprasmīgi lamājoties krieviski (iespejas izteikties šajā valodā ir ļoti bagātas un neaprobežojas ar pāris bērnišķīgiem šļupstiem) tu glābsi m,axinas reputāciju vai vienkārši demonstrē savu garīgo atpalicību?
Kāds veikals, tādi vina atbalstītāšji :P

Dusmīgais Ainārs 09.04.2024

Nomierinies, un aizej uz maxima pec kumelīšu tējas 😂😂😂

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы