www.sudzibas.lv MAXIMA pardeveja Maxima - pardeveja es maksaju, atlikumu iesvieda roka un teica lai tinas ar savu peppsi colu . E emis 29.11.2013 Share0 Tweet Ieteikt Ещё Maxima жалобы slikta apkalpošana 0 Attieksme pret darbiniekiem 5 Dīvaina uzvedība 2 Slikta kvalitāte 1 Slikts serviss Studija Valmierā Valletā 2
Комментарии (1)
Nu gan jau bija kāds iemesls.