www.sudzibas.lv MAXIMA Par vadību Maxima - Par vadību 🙏🙏🙏 K Kolektīvs ,,, 29.08.2025 Share0 Tweet Ieteikt Ещё Maxima жалобы slikta apkalpošana 0 Attieksme pret darbiniekiem 5 Dīvaina uzvedība 2 Slikta kvalitāte 1 Slikts serviss Studija Valmierā Valletā 2
Комментарии (3)
Jā, diemžēl tas tā ir, pati arī strādāju par kasieri, un kamēr man ir 120 nieka stundas mēnesī kā arī citiem darbiniekiem, pat tiem pašiem maiņas vadītājiem. Vadītājas mīlulītei ir veselas 180, pie tam vienīgajai visā kolektīvā
Kamēr turpinās strādāt tikmēr nekas nemainīsies.
Turpiniet iepirkties pašapkalpošanās kasēs. Drīz arī 120 stundas šiem cilvēkiem netiks piedāvātas.