LV RU
www.sudzibas.lv MAXIMA Par rekvizītiem čekā

Maxima - Par rekvizītiem čekā

Šī vairāk būs atsauksme. Vajadzēja kaut ko nopirkt darbam par nelielu summu (darba iestāde man atmaksātu) , čekā nepieciešams ierakstīt rekvizītus. Rimi - viss normāli, ierakstīja, apzīmogoja, pat kvīti iedeva, ja kaut kas ar čeku grāmatvedībai nepatīk, varam pārrakstīt.
Maximā paziņoja, ka tikai sākot no 21 eur varot dabūt ar rekvizītiem, ka neko nevar čekā ievadīt, vārdu sakot, nav variantu. Tiešām? Līdz 21 eur neko nevar nopirkt ar rekvizītiem?
Tad tas ir absurds. Un Maxima zaudē klientu...

19.01.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

L

Комментарии (4)

A aicis24 19.01.2020

Viss, Maximai tagad būs bankrots,ka zaudēs šādu klientu,kurš bija gatavs kādus 5€ iztērēt mēnesī.Domāju,ka nākošnedēļ Maxima jau paziņos,ka aiziet no Latvijas tirgus.

L Laura H 19.01.2020

Izrādās arī šeit ir komentētāji un var saņemt uzbraucienu :)))

R razors 19.01.2020

Drīzāk izmetiet savu grāmatvedi. Līdz € 28,00 bez PVN, nekādus rekvizītus nevajag. Vari pagoglēt, vai painteresēties VID.

L Laura H 19.01.2020

Varbūt uzņēmumiem neko nevajag. Manā gadījumā ir skola un vecāku atbalsta fonda naudas tērēšana. Un man piekodināja, lai obligāti būtu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы