LV RU
www.sudzibas.lv MAXIMA Nezin likumus

Maxima - Nezin likumus

Šodien gribēju iepirkties veikala ar savu dēlu viņam ir 4. Gadi. Apsargs mūs neielaida un Saka uz mums bļaut un un izdzina mūs no veikala. Jo bērnam nebija maska. Bet likuma ir rakstīts ka no 7 gadiem ir jāvelk maska. Vairs sava veikala nedrīkst iepirkties.. Kauns par jums.

26.02.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от uznemums Maxima Latvija Ответ от представителя 01.03.2021

Labdien!
Pateicamies, ka sazinājāties ar mums un informējāt par notikušo! Lai varētu informāciju nodot apsardzes firmai situācijas noskaidrošanai, lūdzu uz [email protected] atsūtīt precīzu veikala laiku un adresi. Tiks veiktas pārrunas ar iesaistīto apsardzes firmas darbinieku, lai šādi gadījumi turpmāk neatkārtotos. Protams, Jums ir taisnība, jo maskas ir jāvelk bērniem no 7 gadu vecuma.
Atvainojamies par radītajām neērtībām!
Ar cieņu
Maxima Latvija

A

Комментарии (6)

н НеКариньш 26.02.2021

MAXIMA nav bērnu rotaļlaukums un bērni ir N1 kas izplatā COVID19...

Sardele 26.02.2021

Tu pati nezini likumus: no 1 ģimenes iepirkties drīkst tikai 1 persona.

M Mikki 27.02.2021

Loģiski, ka ar bērnu, kurš ir par mazu, lai tiktu atstāts viens pats, iepirkties drīkst. Gudrele pati likumus nesaprot. Ko tad darīt vecākiem, kas vieni paši audzina mazus bērnus? Sēdēt badā? Riebjas šitie gudrie interneta d******.

A Alibasik22 26.02.2021

Gribētu paskatīties ka jūs risinātu šo situācija , un es uz Tu neesmu pārgājusi !

V Vikingstad 27.02.2021

Ko tur risinaat? Nav ko vazaties ar bernu pa veikaliem! Tu pati neko nejedz!

A Anna Leimane 27.02.2021

Jūs nepareizā vietā sūdzību rakstāt! Maximā apsardzes pakalpojumi sniedz pavisam citas firmas pārstāvji! Apsargam taču nebija Maxima forma mugurā! Pretenzijas pie apsardzes firmas!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы