LV RU
www.sudzibas.lv MAXIMA Nevar izbraukt caur veikalu ar maziem bērnu ratiņiem

Maxima - Nevar izbraukt caur veikalu ar maziem bērnu ratiņiem

Labdien, regulāri Cēsīs Gaujas Ielā1/3, Maksimā iegriežos kopā ar bērniem, jaunākais bērns pagaidām vēl vizinās lietussarga tipa ratiņos, kuri ir ļoti kompakti, bet situācija tāda kā ejas ir nosprostotas un nevaram visur izbraukt/iziet lai tiktu pie kārotās preces klāt. Veikala vadība uz lūgumiem šo problēmu risināt atbild, ka viss esot kārtībā, ja aizvedu līdz konkrētiem plauktiem kur pie preces sāniski tik var tikt klāt slaidi cilvēki, viņu atbilde ir, atstājiet bērnu kaut kur un tad paņemiet ko vēlaties. Nezinu kur skatās arī uzraugošās iestādes, jo pēts ugunsdrošības noteikumiem gar laukiem brīvi vajag izbraukt ar dieviem iepirkuma ratiem vienlaicīgi. Ceru ka šī situācija veikalā tiks kaut kā atrisināta.

16.07.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от uznemums Maxima Latvija Ответ от представителя 19.07.2019

Labdien!
Paldies par sniegto informāciju.
Maxima Latvija ir svarīgs ik viens klients, tāpēc paldies, ka norādiet uz nepilnībām un lietām, kuras mums jānovērš. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Ga

Комментарии (15)

Raksti petīciju Saeimai, lai steidzami paplašina veikalu Gaidas Savickas bērnu ratiem!

Bet kāpēc ne uz Briseli vai Vašingtonu?

Kaut uz ANO Ģenerālo Asambleju, viņa taču tāpat rakstīt nemāk!

Pacco_al 17.07.2019

Domā, ka tagad piedzemdējusi un visai pasaulei viņas priekšā būtu jānoliec galva un jārada visi apstākļi komfortam un labsajūtai. Murgs. Kādos pirmsdzemdību kursos šādu pārliecību viņām ielej?

Entuziasts 16.07.2019

Maxima ir lētais veikals, līdz ar to kartība nebūs augstākajā līmenī.
Priecājieties kā vispār kāds vēl apkalpo.

Bet kur tad lai lētie pircēji izvizina savu bērnus!?

Entuziasts 17.07.2019

Var mēģināt doties uz centrālo tirgus laukumu, tur tantiņas šādas princeses (raksta autore) ātri noliks pie vietas...

Mc McGaret 16.07.2019

Tu esi smagi/vidēji smagi sista vai kontuzēta no bērnības ?!

An Anna 16.07.2019

Fantastisks ieteikums, atstāt kaut kur bērnu. To var izdomāt tikai Maxima darbinieki...

Mc McGaret 17.07.2019

Fantastiska doma staipīt nabaga bērnu pa lielveikalu un čīkstēt pēc tam netā, ka kaut, kas nav tā kā princesei vēlētos ... To var izdomāt tikai Gaida, kas no bailēm pārtapa pa Annu :-D

Protams, mātītes, kuru vienīgais sasniegums dzīvē ir bērnu ražošana, ar domāšanu neizceļas!

Pacco_al 17.07.2019

Ejiet uz citu veikalu kur ar traktoru var izbraukt caur plauktu rindām. Šausmīga traģēdija atstāt bērnu uz 20 sekundēm plauktu galā, lai paņemtu nepieciešamo preci. Noteikti visas pasaules nelaimes ar viņu notiks tieši tanī brīdī, tād taču ir veselas 20 sekundes.
Nekas tur neatrisināsies, jo telpas ir mazas un nevar deju laukumu starp plauktiem ierīkot.

Džozefīne 17.07.2019

Šī situācija veikalā nekad un nekā netiks atrisināta, jo tas ir leišu uzņēmums un viņiem ir tikai viens moto- pārdot pēc iespējas vairāk. Nav svarīgi kā un kādā kvalitātē. Tādēļ jau ir visas tās mahimas piebāztas ar paletēm un preču kaudzēm kā tirgū, lai tik vairāk tiktu notirgots. Un nav jēgas par šo sūdzēties, jo tā tas būs un paliks.

Bi biznesaklients 18.07.2019

Jūs domājat, ka šīs sūdzības rezultātā pārbūvēs veselu veikalu? Vienkārši izvēlieties lielveikalu, kur Jūs ar saviem ratiem tiekat cauri un viss! Nav ko līst šaurās vietās un tad brēkt.

Si SilvaLiepk 30.07.2019
Slikts services

Mans 2 gadus vecais bērns veikalā pie kases ieraudzīja mašīnas! Sāka raudāt, jo netaisījos pirkt! Kasiere agresīvā, pārmetošā tonī (vēl pie tam krievu valodā) teica, lai eju ārā.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы