LV RU
www.sudzibas.lv MAXIMA Netiek lietota sejas maska

Maxima - Netiek lietota sejas maska

Maximas veikalā, smirdīgajos, dzērāju pilnajos Pļavniekos, Rīgā.

Sūdzība par kasieri kura stāv pie pašapkalpošanās kasēm, tā strādā bez maskas. Uz sejas ir plastmasas vairogs kurš atsedz tikai acis un degunu. Šī nav pirmā reize kad šajā veikālā redzu apkalpojošo personālu bez sejas maskām. Nemaz nerunāsim par distances neievērošanu, veikals pilns ar neizkrāmētām precēm.

08.01.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от uznemums Maxima Latvija Ответ от представителя 08.01.2021

Labdien!
Saviem darbiniekiem esam nodrošinājuši visus nepieciešamos aizsarglīdzekļus, tai skaitā medicīniskās sejas maskas, nemedicīniskās (higiēniskās vai auduma) sejas maskas vai sejas vairogus, kā arī instrukciju par to pareizu izmantošanu. Veikala zonās, kur starp pārdevējiem un klientiem uzstādīts organiskais aizsargstikls, saskaņā ar SPKC ieteikumiem, kasieriem maskas nepieciešamas gadījumos, kad tiek pamesta kasu zona.
Vīrusa izplatības ierobežošana ir abpusēja sadarbība, tāpēc aicinām arī iedzīvotājus būt atbildīgiem un ievērot atbildīgo dienestu noteiktos ierobežojumus, tādējādi kopā samazinot un apturot vīrusa izplatību visas sabiedrības interesēs.

F

Комментарии (2)

S Sanita54 08.01.2021

Kur ir teikts, kad nedrīkst lietot sejas vairogu, jeb vizieri? Kas Jums arī liedz apmeklēt veikalu ar sejas vairogu? Tas taču ir atļauts. Izlasat MK noteikumus...

V Vardanozime 08.01.2021

Un kapec vina nevar izmantot vairogu par to nekas nav teikts,bet par distanci-paši pirceji neievero distanci,uz jebkadiem aizradijumiem par distanci vai masku suta tris majas talak.tas jau nekadi nav atkarigs no veikala darbiniekiem...un neizkrametas preces-paris reizes redzeju ka darbinieci kura krameja plauktu vaditaja(laikam)sutija uz kasi jo rindas...ta ka kamer bus rindas bus neizkrametas preces,nebus distances...vispar par to visu runajot,dzirdeju ka veikala drikst nakt tikai ar iepirkuma grozu un janak vienam...nak iepirkties pilna gimene,tikai kaki laikam nenem lidzi,ka ari grozinus ne visi nem.un to visu neviens nekontrole.kad beidzot veikali maksas par to sodu tad ari bus kartiba

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы