www.sudzibas.lv MAXIMA Nelaipna attieksme

Maxima - Nelaipna attieksme

Sveiki, sestdien astoņos vakarā iepirkos Tukuma maximā xx un pie info kases bija gara auguma kalsnas miesas būves ar sarkaniem matiem pārdevēja un viņa bija ļoti nelaipna runāja ar mani paceltā balsī un izturējās necienīgi! Norādīja man ar pirkstu uz zīmes ka drīkst būt tikai piecas preces to es pats zināju vēlējos tikai uzzināt kāpēc nestrādā parastās kases.

03.03.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от uznemums Maxima Latvija Ответ от представителя 04.03.2024

Labdien!
Nodrošināt klientiem patīkamu iepirkšanās pieredzi ir viena no mūsu prioritātēm, tādēļ pateicamies par atgriezeniskās saites sniegšanu.
Ar darbiniekiem tiks veiktas pārrunas un atgādināti viņu tiešie darba pienākumi, īpaši uzsverot ar cieņu un lojāli izturēties pret klientiem.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un novēlam patīkamu iepirkšanos Maxima tīkla veikalos.
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

K

Комментарии (12)

S sannas 03.03.2024

A kas jums teica, ka viņām jāstrādā? Veikalā telpās droši vien ir arī tualete , vai par to arī pajautājāt? Apīrs pie poda bija, un ziepes
bija? Bankomāts arī iespējams ir, vai pārbaudījāt viņa darbību? Zālē svari darbojās?
Sarunāties vajag mājās ar tuviniekiem, nevis iet uz veikalu meklēt uzmanību no veikala darbiniekiem. Malacis darbiniece, pa dienu fan jau desmitiem tādu tirliņu atnāk ar uzmanības trūkumu.

ž žurcis 03.03.2024

Ui ui ui.. vēl galviņu nepaglaudīja.

B barmaleikin 03.03.2024

Bija jāprasa, lai viņa veic masturbāciju un izsūc spermu no dzimumlocekļa!

B barmaleikin 03.03.2024

Kaspars Freimanis! Tu esi muļķis? Kāds ir tava vājuma līmenis?

B barmaleikin 03.03.2024

Mans padoms tādu mazumtirdzniecības tīklu kā RIMI un MAXIMA īpašniekiem:
1. 30 minūtes pirms veikala slēgšanas iestatiet klientiem režīmu “tikai izeja”. Lai to izdarītu, mainiet sludinājumus: piemēram, no 'Darba laiks no 8:00 līdz 20:00' uz 'Darba laiks no 8:00 līdz 19:30'.
2. Ņemt piemēru no Vācijas un noteikt visu mazumtirdzniecības vietu darba laikus “Strādājam TIKAI darba dienās”, savukārt tiem, kas strādā brīvdienās un svētku dienās, veikala darbiniekiem tarifi ir dubultā ar atvaļinājumu atkarībā no darba laika ilguma. nostrādāts laiks!

L Laipnīgais 08.04.2024

Atliek noskaidrot, pa kuiu laiku cilvēkii iepirksies, ja darba dienas paiet darbā, un kāpēc stulbā un alkatīgā veikala vadba nevar saplānot darbiniekugrafiku tā, lai gan darbinieks būtu atpūties, lai pircēŗjam brīvdienās nebūtu jāsēž mājās.Tā pati piemaksa par darbu brīvdienās vai iespēja paņemt brīvdienu cita dienā ir pilnīgi normāls risinājums.
Kamēr mūsmāju "uzņemēji" nebūs iemācījušies neparlikt savas problēmas uz citiem (darbiniekiem un pircējiem) tuikmer mēs nebūsi Eiropa, bet paliksim pecPSRSija.

ž žurcis 03.03.2024

Diez vai kāds no veikalu ķēžu vadības ņems vērā padomus no "barmaleikin", kas raksta aplamības komentāros par masturbāciju utt.

B barmaleikin 03.03.2024

Tavu viedokli diezvai kads klausās, jo IQ ir par mazo!

ž žurcis 03.03.2024

Spriežot pēc komentāriem, tev pašam ir problēmas ar kājstarpi. Bet neraizējies, tas ir normāli sasniedzot pensijas vecumu. :)

S sannas 03.03.2024

Kasparam Freimanim Talsos tik ļoti garlaicīgi, ka nakts vidū ap 3.00 nevis guļ, bet sūdzības raksta. Talsinieki! Satiekot šo cilvēku, izrādiet viņam cieņu un paklanieties, viņam ļoti pietrūkst apkārtējo uzmanības!

IlzeIvaram 26.03.2024

Labāk izmanto Latvijas Lieko K U L I nevis Maisiņš vaig vismaz varēsi apzagt to Maximu

IlzeIvaram 26.03.2024

Liekā K U L E ne vien palīdzēs melot, vet tur iekšā lien daudz vairāk nekā Maisiņš vaig

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы