LV RU
www.sudzibas.lv MAXIMA Nedēļu vecas atlaižu cenu zīmes

Maxima - Nedēļu vecas atlaižu cenu zīmes

Gājām iepirkties (11. Septembrī) un visur dzeltenās cenu zīmītes ar atlaidēm. Paņemam preces un nevienai no tām neuzrādās, ka būtu atlaide. Saku, ka jābūt atlaidei un kasiere vienkārši noņem preces no čeka. Apstulbusi samaksāju par atlikušajām precēm un tad ieeju atpakaļ veikalā, lai pārbaudītu vai patiešām ir atlaide. Un izrādās, ka atlaides ir beigušās pirms 6 dienām, bet šīs cenu zīmes vēl joprojām ir pie precēm. Teksts, kur rakstīts, kurā datumā atlaide beidzas, bija ar nenormāli maziem burtiem. Vai tiešām nedēļu ir jātur vecas atlaižu zīmes un jāmaldina pircēji?

11.09.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от uznemums Maxima Latvija Ответ от представителя 12.09.2019

Labrīt!
Paldies par sniegto informāciju.
Lai varētu noskaidrot radušos situāciju, lūdzu uzrakstiet veikala adresi uz e-pastu [email protected]
Atvainojamies par sagādatajām neērtībām.

Дополнено Elzinjaxoxo 14.09.2019

Biķernieku 143

El

Комментарии (4)

Tu Turkey901 11.09.2019

Nav kam nomainīt cenu zīmes, jo nav kam strādāt, Jūs varētu pieteikties pie viņiem darbā, vienmēr - mums vienmēr būs tīŗas grīdas un korektas cenu zīmes!

Ot Otis 11.09.2019

Bet, ko es teicu augusta beigās (hihihi). Skolnieki pa skolām.

veesaa007 11.09.2019

Reāli traumatiska pieredze. Man arī tā bija. 2x. Tagad eju psihoterapijā.

Ju julijaugorenko 02.02.2020

Kad veikalā strādā puse no vajadzīga skaita personāla, tad protams, ka pusdarbs nebūs izdarīts!tas nav vainīgi pārdevēji, bet priekšnieki, kuri maksā niecīgu algu darbiniekiem!Kad viens cilvēks strādā 3jās nodaļās, tad protams neviens nevar nomainīt tas cenuzīmes!Es, piemēram vienmēr skatos uz cenam un akcijas derīguma termiņiem!Ja jūs neskataties, tad tā ir jūsu problēma!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы