www.sudzibas.lv MAXIMA Necilvēciski

Maxima - Necilvēciski

03.04. Plkst.14: 50 Āgensklna Maximā, Pilsoņu ielā, palūdzu darbiniecei wc žetonu, jo esmu grūtniece 9. Mēnesī.. Uz ko man Dāma ļoti nepieklājīgi burtiski"pasūtīja" 3 mājas tālāk, ja ne vairāk, sakot, ka žetoni domāti tikai bērniem līdz 5 gadu vecumam un kura man nav.. Otrs bērns ar tēvu sēdēja mašīnā, arī uz viņu paļauties nevarēju. Turpat blakus biju izņēmusi 10€ banknoti, arī to, šī pati darbiniece atteicās "sasmalcināt", lai man sanāktu 20centu monēta, par kuriem man sanāktu wc apmeklējums.. Nevienā maximā, kur ir pieejamas maksas tualetes, man kā grūtniecei nebija atteikts žetonu izsniegšana.. Ļoti necilvēciska attieksme tieši šai dāmai+arī apsargam, kurš pienāca man tuvāk par 2 metriem un vienkārši noskatījās situāciju no malas un neiebilda neviena vārda, ka man kā sievietei ar vēderu, kuru pa gabalu var pamanīt, tomēr varētu ielaist wc.. Pats apsargs tikko bija iznācis laimīgs no šīs vietas, kur es tik izmisīgi vēlējos tikt... Vēlāk būtu samainījusi šos manus 10€ un atdevusi 20centus, ja tas ir tik būtisks maximai.. Dāma tiešām bija rupja, bļaudama, rādīja uz durvīm, ka wc apmeklējums ir maksas un ja man nav naudas, tad uzredzēšanos no konkrētās maximas!
Skumji!

03.04.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от uznemums Maxima Latvija Ответ от представителя 06.04.2021

Labdien!
Mums ļoti žēl dzirdēt, ka esat saskārusies ar šādu nepatīkamu situāciju un liels paldies, ka pastāstījāt par notikušo!
MAXIMA Latvija ir svarīgs ik viens klients, tāpēc tiek nemitīgi pilnveidoti klientu apkalpošanas standarti. Taču pat vislabākā prakse nevar izslēgt cilvēku faktoru un tādēļ dažkārt gadās pārpratumi.
Ar atbildīgo darbinieci tika veiktas pārrunas par klientu apkalpošanas standarta prasībām.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Ar cieņu,
“MAXIMA Latvija” SIA

Комментарии (14)

L Lea Straumane 12.03.2021
Akcija neatbilst Patiesībai

Jums ir akcija spēkā no 09.03 par cukuru. Ja iepērkas 20 eiro vērtībā, cukurs maksā 0.01 centu. Iepirkos par summu 30.43, cukurs kā 0.55 centi, tā 0.55 centi. Kāpēc tā?

S Sudzibas.lv Admin 05.04.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

T Tututu123 18.03.2021
Kvalitāte

Nopirku šodien kaķu barību, un barība salipusi itkā ar līmi

T Tututu123 18.03.2021

Nedomāju ka šādu ēdienu kakim var dot

S Sudzibas.lv Admin 05.04.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

B Brigita Ozoliņa 20.03.2021
Cena

Nocenotu prece, bet samaksāju pilnu summu!

S Sudzibas.lv Admin 05.04.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

V Vikingstad 03.04.2021

Veel tantuka bildi sheit iemeta! Tu veel buutu apsarga daiktu sheit novietojusi ka pieradijumu,ka vinsh tur kluci nometa!

ē ērglis99 04.04.2021

Žēl, ka tante neielaida tualete, bet kāpēc visu laiku pie sūdzībam ir jāpiemin 2 metri? Kā, tad lai apsargs var pieiet klāt? Kāpēc nevarēji pasaukt savu vīru un bērnu, kurš liek mammai vienai pašai iet uz veikalu? Būtu pasaukusi savu vīrieti, būtu parunājies ar šo sievieti un gan jau ielaistu tualete.

L Livva 04.04.2021

Ja zini, ka būs vajadzīgs tualetes apmeklējums, tad kur ir problēma sagatavot 20 centu monētas? Bet nē, visu laiku esi izņerkstējusi žetonu, kas Tev nepienākas - "Nevienā maximā, kur ir pieejamas maksas tualetes, man kā grūtniecei nebija atteikts žetonu izsniegšana."

D Dzenis1974 04.04.2021

Apmeklējot maksimu allaž negatīvas emocijas, neatceros kad būtu kas tur pateicis, labprat ja iespēja nēju tur, ejas šauras aizkrautas, kase maza, kad pērc vairāk nav kur salikt, maksas tualete vispār kronis visam, laikam jāsaka tā pretīgakais veikals ko nākas apmeklēt jo maz alternatīvu

A Anna Leimane 04.04.2021

Kopš kura laika grūtniecēm nav jāmaksā par tualeti? Kas tā vispār par bezkaunību? Redz viņu vienmēr laida bez maksas, bet pēkšņi nelaida un uzreiz jāraksta sūdzība? Vai tās visas reizes,kad jums tika šie žetoni doti ( lai gan nemaz nepienākas), pateicību uzrakstījāt Maximai?
Kā vispār var ienākt prātā kļeņčīt žetonus? Kā?
Komentārs, ka mašīnā atrodas vīrietis uz kuru nevar paļauties, vispār kronis! Varbūt tad nevajag vairoties ar tādiem, uz kuriem nevar paļauties.

A Anna Leimane 04.04.2021

Interesanti kā tā darbiniece varēja viņai samainīt 10 eiro? Šī darbiniece stāv pie pašapkalpošanās kases. Tur nav pieejama nauda mainīšanai. Tik daudz taču jāredz un jāsaprot, ka automātu nevar atvērt kā kasi un izņemt naudu. Tas tāpat kā pieiet pie kafijas automāta un mēģināt tur samainīt naudu.

н НеКариньш 04.04.2021

"Komentārs, ka mašīnā atrodas vīrietis uz kuru nevar paļauties, vispār kronis! Varbūt tad nevajag vairoties ar tādiem, uz kuriem nevar paļauties. " - - - 100500! Es jau rakstīju ka tadiem [censured] nedrikst ļaut vairoties!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы