www.sudzibas.lv MAXIMA Maxima/ Papīra maisiņu kvalitāte

РешеноMaxima - Maxima/ Papīra maisiņu kvalitāte

Visu laiku ņemu papīra maisiņus maxima, tā kā gribas drusciņu mazāk piesārņot dabu, bet pēdējās reizes, abi maisiņi man saplīsa un viss sasitās, maisiņi nebija pilni, bet vienalga saplīsa jau kuro reizi. Pirmo reizi sasitās šampinjonu burka, tur pat veikalā neviens no kasiriem negribēja risināt jautājumu. Pēdējo reizi sasitās olas un mana jaka visa tika izsmērēta.

07.01.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от uznemums Maxima Latvija Ответ от представителя 08.01.2024

Labdien!

Paldies par iesūtīto informāciju.

Mēs noteikti pārbaudīsim vienreizlietojamo papīra iepirkuma maisiņu izturību un atbilstību patērētāju prasībām.

Mēs uzņemamies atbildību par Jums radītajiem zaudējumiem, tāpēc aicinām uz [email protected] nosūtīt īsu situācijas aprakstu, radīto zaudējumu apmēru un Paldies kartes numuru. Summa tiks ieskaitīta Jūsu Paldies kartes kontā.

Atvainojamies par šo nepatīkamo situāciju un ceram, ka turpmākā iepirkšanās MAXIMA Latvija veikalos Jums nesagādās vilšanos!

Ar cieņu,
MAXIMA Latvija SIA komanda

Жалоба успешно разрешена AleksandraT. 09.01.2024

Situācija ir atrisināta, liels paldies, MAXIMA!)

Комментарии (8)

Velvetpopstar 07.01.2024

Tāpēc labāk iegādāties auduma maisiņus.

S Spuris 30.01.2024

barmaleikin ... zinies ir vietas , kur tādus pārdod

S sannas 07.01.2024

Nekad neienāktu prātā likt plīstošus pirkumus papīra maisiņā. Lai ko viņš sola, tas ir papīrs un ar to jārēķinās. Turklāt atkarīgs kā nes to maisiņu. Paslīdēs kāja, straujāka kustība un viss.
P.s.Kā var olas, kas atrodās maisiņā , nosmērēt jaku?

A AiK 09.01.2024

Es par tām olām arī iedomājos ! Bet gan jau nolika uz mutes un domāja kad kaut ko par velti dabūs :D

S sannas 07.01.2024

Bez Maxima ir desmitiem veikalu, kur iegādāties auduma maisiņu, galu galā sašūt pašam.

S Spuris 30.01.2024

barmaleikin tad izlien no mucas un aizej uz citu veikalu to nopirkt vai dodies uz kādu šūšanas darbnīcu,kur tev uzšūs cik lielu vēlies ļoti īsā laika posmā !

S Spuris 30.01.2024

Kā var vispār ienākt prātā doma likt plīstošus pirkumus papīra maisiņos ,kuriem ir noteikti svara limits kā arī viņi taču ir plāni un kā jau vienā no komentāriem minēts - ne ta pakustesies,paraustīsi ,aizķersies un viss izkritīs? Vai sūdzību autorei gadījumā smadzenes nav tadā papīra maisiņā izsniegtas piedzimstot un izkritušas ?

ī Īgnā 13.02.2024

Problēma ir tā, ka Maximas e-veikals arī izmanto šos papīra maisiņus un komplektētāji diemžēl bieži vispār nesaprot cik daudz un ko var likt vienā maisā. Atveda pasūtījumu kurā vienā papīra maisā bija salikti 11 kg produktu, tai skaitā vienā maisā jēla gaļa, dārzeņi, maize, siers. Rezultātā tiklīdz šoferis iedeva maisu, tas saplīsa un viss izbira zemē dubļos. Siers bija noliets ar gaļas šķidrumu. Uzrakstīju sūdzību savā e-veikala profilā, taču nesaņēmu nekādu reakciju, ne atvainošanos. Slikta pieredze.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы