www.sudzibas.lv MAXIMA Mājas darbs

Maxima - Mājas darbs

Šodien devos uz Maxximu ,lai izpildītu mājas darbu angļu valodā.Piegāju pie gaļas vitrīnām un rakstiju gaļas nosaukumu un to ,cik produkts maksā kg. Kad beidzu rakstīt par gaļu piegāju pie rabarberu plaukta ,jo man vajadzēja produktus noteiktai receptei pie manis pienāk apsargs un prasa : ''ko jūs darat?'' Es viņam teicu,ka pildu mājas darbu viņš man atbilēja ,ka es to nedrīkstu ,bet es teicu ,kāpēc gan nē ?? Varbūt es vēlos saplānot savu budžetu un man ir jāzina cenas .Bet viņš man pateica ,ka ar direktores rīkojumu tas ir aizliektsbet cilvēku tiesībās savu budžetu na aizliegts saplānot.
Kā lai es to izdaru nezinot cenas?
Tas bija tik muļķīgi.Man nācās bojāt manu īpašumu plēšot no klades ārā lapu un atdot to apsargam!
Biju tik pārskaitijusies,jo nu man mājas darbā ir n/v. Un paliku bez stipendijas.
Bet jaunietim stipendija ļoti daudz [slēpt]@

P

Комментарии (2)

P Pharos 28.05.2013

Lai parāda Jums to direktores rīkojumu) Ja likumā nav noteikts, ka nedrīkst, tātad, drīkst (un rīkojums nevar būt pretrunā ar likumu). Bet, ja nopietni, tad kāpēc neaizgājāt uz citu veikalu, vai nepasaucāt vadību? Un plēst lapu no burtnīcas bija Jūsu lēmums - es nedomāju, ka pat visdebilāks apsargs to darītu pielietojot varu. Ar cieņu.

Minesota 28.05.2013

Varēji ieiet Maxima mājas lapā un paskatīties kādas cenas.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы