LV RU
www.sudzibas.lv MAXIMA Ļoti bieži nestrādā eskalators

Maxima - Ļoti bieži nestrādā eskalators

Lielajā Valmieras maximā ļoti bieži nestrādā eskalators. Tehniskas problēmas zīmīte un viss... Jeb taupa elektrību. Tādējādi nav iespējams novietot auto pazemes stāvlaukumā, jo ar iepirkšanās ratiem līdz auto netikt... Lūgums painteresēties par šo problēmu. Karstā laikā šo iespēju gribētos izmantot.

25.06.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от uznemums Maxima Latvija Ответ от представителя 26.06.2020

Labdien!
Paldies par sniegto informāciju, nodevam ekspluatācijas inženierim.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Ar cieņu,
MAXIMA Latvija SIA

K

Комментарии (3)

S Sise36843 30.06.2020
Pateicība

Gribu izteikt loti lielu pateicibu maximas kasierei ilonai. (pilsetas pasaza) sakara ar korona virusu veikalos ir sausmigi garas Rindas. It seviski vakara kad strada viena kase un pasapkalposanas kases. Si kasiere ir viena no retajam kas tiesam atri strada. Vienmer ir laipna un pat vakara pec garas darba dienas vel var ar klientiem pajokot. Super! Turklat paris nedelas atpakal bija vel forsaks gadijums. Iepirkas veca tantina ar krukiem. Ilgi nemas ar pirkumiem nevar sakartoties. Rinda cilveki jau sak klaigat lai tak vecene kustas atrak. Kasiere bez varda runas piecelas un palidzeja tantei pirkumus atri salikt maisina. Un vel nokauninaja klaigataju ka uz vecu slimu cilveku nevajag blaut mes visi kadreiz tadi busim. Vienmer censos stavet Rinda tiesi pie vinas. Premiju forsajai meitenei

S Sudzibas.lv Admin 30.06.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

U uznemums Maxima Latvija Ответ от представителя 30.06.2020

Labdien!
Paldies par tik pozitīvo un jauko atsauksmi!
Obligāti informēsim veikala vadību un nodosim pateicību mūsu darbiniecei par laipno klientu apkalpošanu.

Ar cieņu,
MAXIMA Latvija SIA

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы