LV RU
www.sudzibas.lv MAXIMA Krāpšana

Maxima Latvija - Krāpšana

Labvakar. Gribu padalīties ar pieredzi jo pastrādāju šajā uzņēmumā. Tas bija traks sapnis manā mūzā. Ir šausmīga attieksme pret darbiniekiem no direktora vietnieces innas puses. Kura bļauj uz darbiniekiem un atstāj ilgāk strādāt un par to neviens stundas nepieliek. Visi menedžeri ļoti dusmīgi. Nekādu pozitīvu emociju...
Es nostrādāju gandrīz mēnesi un tad mani paprasīja aiziet prom. Es biju š{okā. Tik netaisnīgi. Lūdzu atrisināt šo jautājumu.

14.08.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от uznemums Maxima Latvija Ответ от представителя 15.08.2019

Labrīt!
Paldies par sniegto informāciju.
Lai varētu atrisināt un noskaidrot radušos situāciju, lūdzu uzrakstiet uz e-pasta adresi [email protected] precīzu veikala adresi.

Li

Комментарии (4)

Da Dace Koltova 15.08.2019

Es ari stradaju reiz Maxima nostradaju vairak ka gadu .Nacas aiziet jo bij maz brivdienu .Nevaru neko sliktu teikt par attieksmi katram jadara savs darbs ja nepadara visu laicigi tad japaliek ilgak bet pats darbinieks pie ta vainigs ka neprot par sevi pastavet.Teikšu godigi Rimi stradat ir labak un attalgojums ari daudz lielaks.Pati stradaju un nevaru neparko sudzeties.

Tu Turkey901 15.08.2019

Leiši pret zviedriem, katram sava mēraukla!

Tu Turkey901 15.08.2019

Ja atstrādājāt mēnesi un lika aiziet, tad būsiet sliktāka par pašu sliktāko Maxima darbinieku, jo darbaspēka deficīta laikā puslīdz normālus kasierus cenšas noturēt kā māk!

Li LINDA2018 15.08.2019

Tur notiek trakas lietas. Rēzekne. Maximaxx

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы