www.sudzibas.lv MAXIMA Laba apakalpošna

Maxima - Laba apakalpošna

Tukumā esmu dzirdējusi sliktas atsauksmes par Maxima apkalpojošo personālu, bet šoreiz es neko sliktu nevēlos teikt pārdevējas ļoti saprotošas un laipnas, apkalpojošais personāls ļoti izpalīdzīgs, dažreiz liekas ka daudzi saskata tikai to slikto dažreiz paskatāties no gaišās puses, ir gan labrīt gan jauku dienu nepieciešamības gadījumā palīdz un protams biju aizmirsusi aktivizēt savu paldies karti kasiere man viņu aktivizēja bez nekādām pretenzijām... Es esmu apmierināta ar apkalpošanu dažreiz ir ar smaidu sejā jārunā ar veikala darbiniekiem.

09.11.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от uznemums Maxima Latvija Ответ от представителя 10.11.2021

Labdien!
Liels paldies, ka sazinājāties ar mums un pozitīvi novērtējat Maxima veikala apkalpošanas kvalitāti.
Vēlam arī turpmāk patīkamu iepirkšanos Maxima veikalos!
Ar cieņu,
“Maxima Latvija” komanda

V

Комментарии (3)

M Maximas klients 21.10.2021
Nav kam strādāt?

Nav pietiekami daudz kasieru un darbinieku, lai apkalpotu visu garo rindu, kurā veidojas gan pie kases, gan pie ieejas. Nav pietiekami ātri pievesti grozi, lai citi cilvēki varētu ieiet veikalā. Tas pats attiecas uz Maximu Satiksmes ielā.

S Sudzibas.lv Admin 10.11.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

G Gulbenietis 10.11.2021

Venija, mazgā maximas grīdu tālāk. Nevajag te fufeli rakstīt. Karte 10 % gadījumu ir pie lietas. Reti kurš viņu aizmirst nopīkstināt. Vislielākā vaina ir tā, ka cenas netiek pareizi ievadītas. Kaut cenas maximā ir labas, tas ļoti traucē. Neviens, protams, nav vainīgs, bet, ja divreiz dienā ej un čekā nav pareiza cena, tad sāk pamatīgi kaitināt.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы