MAXIMA - Krāpšana
Valmierā maxima xx iepirkāmies un kā pēdējo kasiere ievadījusi Latvijas garos gurķus 10 gb,kurus nepirkām,protams čekā pamanijām jau aizbraucot,kauns un negods apkrāpt vecu cilvēku,mammai 82 gadi,domā neko nesaprot,pēc kamerām jau var redzēt ka nekādi gurķi nebija,jauna skaista kasiere un jau krāpj un šmauc vecus cilvēkus….
Комментарии (2)
Kasiere neko neievada. Kasiere noskene. Neesi veikala bijusi un neesi redzejusi ka viss notiek?
Laikam pats neesi bijis…gurķu ta nav…