www.sudzibas.lv MAXIMA Krāpšana

MAXIMA - Krāpšana

Valmierā maxima xx iepirkāmies un kā pēdējo kasiere ievadījusi Latvijas garos gurķus 10 gb,kurus nepirkām,protams čekā pamanijām jau aizbraucot,kauns un negods apkrāpt vecu cilvēku,mammai 82 gadi,domā neko nesaprot,pēc kamerām jau var redzēt ka nekādi gurķi nebija,jauna skaista kasiere un jau krāpj un šmauc vecus cilvēkus….

2 ч назад

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

B

Комментарии (2)

E Eriks19 1 ч назад

Kasiere neko neievada. Kasiere noskene. Neesi veikala bijusi un neesi redzejusi ka viss notiek?

B Baiba Kalniņa 56 мин назад

Laikam pats neesi bijis…gurķu ta nav…

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы