www.sudzibas.lv MAXIMA Krāpšana

Maxima - Krāpšana

Šodien iepirkšanās centra Akropole Maximā iegādājos sveramos salātus Cēzars. Taču atverot iepakojumu mani gaidīja nepatīkams pārsteigums - salātu sastāvā bija vienas lapas un majonēze, vistas tur nebija. Sākot pētīt sastāvu, atklāju ka vista tajos nemaz nav paredzēta, jo to nosaukums ir Cēzera salāti ar grauzdiņiem, nevis cēzera salāti ar cāļa fileju. Lieki piebilst, ka tieši sveramos Cēzera salātus šajā veikalā iegādājos regulāri, taču nekad šādi formulētu nosaukumu ne es, ne ģimenes locekļi redzējuši nebijām. Uzskatu, ka šis nosaukums ir apzināta patērētāju maldināšana, jo kādēļ Cēzara salātos ar cāļa fileju, grauzdiņi tiek pievienoti bez papildus skaidrojuma un tie automātiski kļūst par Cēzera salātu sastāvdaļu? Šajā gadījumā salātu nosaukumam būtu jābūt cezera salāti ar cāļa fileju un grauzdiņiem. Vai otrā gadījumā - cezera salāti bez cāļa filejas. Turklāt visu vēl interesantāku padarīja šo bez gaļas salātu Cena, jo tā ir identiska klasiskajiem salātiem! Tas laikam jau nākamais mārketinga triks cilvēku apmānam:)

14.09.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от uznemums Maxima Latvija Ответ от представителя 15.09.2021

Labdien!
Paldies par Jūsu sniegto informāciju un novērojumiem. MAXIMA Latvija ir svarīgs ik viens klients, tāpēc paldies, ka norādiet uz nepilnībām un lietām, kuras mums jānovērš.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un novēlam patīkamu iepirkšanos Maxima tīkla veikalos.
Ar cieņu,
Maxima Latvija

Комментарии (2)

AEW 15.09.2021

Jā tu palasi klasisko sastāvu, nekādas filejas, ne garneles tur nevar būt, klassiskājā cesara salātā. Saku tev kā pavārs. ;)

Vārds “klasiskais” tika piemērots Maximas cēzera salātu kontekstā, jo pārsvarā šajā veikalā ir nopērkami salāti ar vistu ;)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы