LV RU
www.sudzibas.lv MAXIMA Krāpšana

Maxima - Krāpšana

Iegādājos matu masku, kura itkā ir akcijā, bet norēķinoties pašapkalpošanās kasē cena izrādījās pavisam cita. Svītrukodus iepriekš salīdzināju, sakrita ar akcijas cenu zīmē norādīto. Jautāju pārdevējai, kāpēc cena atšķiras no norādītās, bet viņa nezināja ko atbildēt. Pēc tādas pārdevējas attieksmes, nopirku to nelaimīgo matu masku 2x dārgāk nekā akcijas cenu zīmē norādīts. Ļoti nesmuka attieksme pret klientu un veikala politika kopumā, maldināt pircējus ar itkā akcijas cenām, kas realitātē neatbilst patiesībai, pie tam ne pirmo reizi saskaros ar šādu situāciju.

04.05.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

E

Комментарии (1)

V vert45 04.05.2021

Akcija darbojas līdz 28.04.2021. To arī paskatījāties? Otrs šinī gadījumā, pašapkalpošanās kases konsultantam bija jāpasaka, kad gribi pa akcijas cenu, kas nav noņemta, līdz ar to būtu veikta cenas maiņa.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы