LV RU
www.sudzibas.lv MAXIMA Klientu maldināšana

Maxima - Klientu maldināšana

Vakar 22.10.2020 ienākot maxima veikalā biju nepatīkami pārsteigta, trauks ar dezinfekcijas līdzekli bija tukšs un ne pārdevējas pie info centra, ne apsargs uz to nereaģē. Izstaigājot veikalu un novietojot iepirkuma ratus tiem paredzētajā vietā atkārtoti devos pie tā paša dezinfekcijas trauka, bet diemžēl tas joprojām bija tukšs. Nav saprotams kādā veidā veikala darbinieki ievēro visus drošības pasākumus, ja pat nepamana to, bet tajā pašā laikā staigājot pa veikalu vairākas reizes bija atskaņots aicinājums veikala apmeklētājiem ieturēt distanci un dezinficēt rokas ieejot veikalā! Rodas aizdomas ka arī iepirkuma rati tiek dezinficēti ļoti reti, ja vispār kāds to dara. Varu piebilst, ka šis dezinfekcijas trauks ļoti bieži ir tukšs. Neviens nepievērš arī uzmanību vai klienti lieto aizsargmaskas un vai ievēro distanci.

23.10.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от uznemums Maxima Latvija Ответ от представителя 23.10.2020

Labdien!
Atvainojamies par starpgadījumu! Lai mēs varētu noskaidrot situācijas apstākļus ar klientiem paredzēto beigušos dezinfekcijas līdzekli, lūdzam noprecizēt veikala adresi nosūtot vēstuli uz [email protected] .
Saviem darbiniekiem esam nodrošinājuši visus nepieciešamos dezinfekcijas līdzekļus un aizsarglīdzekļus, tai skaitā sejas maskas, kā arī instrukciju par to pareizu izmantošanu. Tirdzniecības grozi un rati obligāti tiek dezinficēti reizi dienā.
Vīrusa izplatības ierobežošana ir abpusēja sadarbība, tāpēc aicinām iedzīvotājus būt atbildīgiem un ievērot atbildīgo dienestu noteiktos ierobežojumus, tādējādi kopā samazinot un apturot vīrusa izplatību visas sabiedrības interesēs.

Ar cieņu,
MAXIMA Latvija SIA

D

Комментарии (4)

Vagons Komā 23.10.2020

Ja tev čura kratās, tad iesaku ņemt līdzi savu dezinfekcijas līdzekli un galvu iebazt plastmasas burbulī. Bet nu nevajag citiem dzīvi bendēt, tă jau nav viegli.

H Helsu 23.10.2020

Masku lietosanu darbiniekiem nav jakontrole, vini var tik palugt uzvilkt masku, bet ne pavelet vai aizliegt atrasanos telpas, kadam bez maskas.
Dezinfekcijas lidzekli veikalos klientiem nav obligata prasiba, bet pretimnaksana pircejiem. Ja tik loti si lieta uztrauc noperkat savu pudelitu un lietojiet.
Nevajag visu atbildību uzlikt uz veikalu pleciem, par savu veselību ir jarupejas pasam. Lietojiet masku publiskas vietas, ievērojiet distanci un kad iespejams mazgajiet rokas.

Klients45566 24.10.2020

Laikam pašam nav naudas ka nevar dezinfekcijas līdzekļi nopirkt
Ak nabadziņš
Visi vainīgi tikai ne tu
Personīgi uzkatu tew pašam jārūpējas par savu drošību nevis citiem
Varbūt tavu dibenu joprojām slauka vecāki jo redzi tas tak viņu uzdevums lai esi drošība🤣🤣🤣🤣🤣

Dattebane 25.10.2020

Varbūt vēl viņiem vajag visus pasaules iedzīvotājus apgādāt ar dezinfekcijas līdzekli? :D

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы