www.sudzibas.lv MAXIMA Kasieres necieņa

Maxima - Kasieres necieņa

Iepirkos 15.25 pie kasieres 401 6, kasiere mani visas Rindas priekšā apvainoja ka es meloju ka esu paņēmusi Polijas ābolus, es viņai piedāvāju nākt līdz un parādīt kur es ņēmu un pa cik, bet viņa tik apgalvoja ka es meloju, pirms tam bija sieviete kurai viņa mācīja kā vīnogas bērnam jādod, man viņa tad jau likās dīvaina. Kāda kasierei daļa? Nožēlojami.

26.11.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от uznemums Maxima Latvija Ответ от представителя 01.12.2021

Labdien!
Paldies par Jūsu sniegto informāciju.
Vēlamies informēt, ja esat konstatējuši kādu pārkāpumu, Jums vienmēr ir tiesības vērsties veikalā pie veikala vadības, lai rastu risinājumu problēmsituācijā.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un novēlam patīkamu iepirkšanos Maxima tīkla veikalos.
Ar cieņu,
“Maxima Latvija” komanda

Комментарии (2)

L Laffan 26.11.2021

Nav brīnums. Tajā lētajā lietuviešu vairumtirdzniecības veikalā taču strādā cilvēki ar dažu klašu izglītību un labi ja kādu pabeigtu deju vai keramikas pulciņu. Neietu nemūžam tur strādāt, vēl tik mazas algas. Par to darbinieci vajadzēja informēt vadītāju, nevis te rakstīt.

G Gulbenietis 26.11.2021

Ja kāds darbinieks nepareizu sšilti uzlika vai autore ābolus neatšķir, nevajag bļaut uz kasieri. Tev pēc skata ābolu ir grūti atšķirt no bumbiera, bet viņai kodi katrai končai uin bulkai no galvas jāzina.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы