LV RU
www.sudzibas.lv MAXIMA Iekšējā veikala problēmas

Maxima - Iekšējā veikala problēmas

Kāpēc šajā Maxima veikalā, darbinieks - krāvējs, kas Pilda savus pienākumus, pirmkārt - nezina valsts valodu, otrkārt - saņēm algu vairāk nekā citi. Piemēram - darba laika uzskaites tabulā redzāms kā viņš saņem 3,20 euro par stundu un darba laiks ir no 6,00 līdz 18,00, bet aiziet no darba kā viņam vēlas, var 14,00 vai 16,00 un t. T. Ir kameras, var visu apskatīt. Lūdzam ofisa darbiniekus rīkoties darbā, tāpēc kā direktors un reģionālais direktors neko nedara, nav nekādas interesēs. Paldies par sapratni!

23.10.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от uznemums Maxima Latvija Ответ от представителя 26.10.2020

Labdien!
Lūdzam sazināties ar Personāla vadības departamentu pa bezmaksas informatīvo tālruni 80000088 (darba dienās no plkst. 8:00 līdz 17:00) un izrunāt Jūs interesējošo jautājumu vai rakstiet uz [email protected] .

Ar cieņu,
MAXIMA Latvija SIA

O

Комментарии (7)

LawLatv 23.10.2020

По твоей жалобе можно понять что вы с ним коллеги.
krāvējs,kas pilda savus pienākumus, pirmkārt - nezina valsts valodu - он может и не знать латышского но корочка с катрегорией у него есть , и этого хватате.
Ты думаеш в максиму идут латыши с высшим образованием.
И в максимах зарплата часовая, как ты знаеш, я не думаю что ему оплачивают те часы которые он не отработал.

к КУ 23.10.2020

Да латыши с высшим образованием давно сбежали из Латвии: они сейчас выносят горшки за пенсионерами в германских пансионатах! И в Латвию возвращаться не собираются. Да и нелатыши давно получили гражданство Латвии и смылись на Запад. Мои уже и британское гражданство оформили...

H Helsu 23.10.2020

Jus pat nenoradat par kuru R - butu runa un katram veikalam ir vaditajs, kurs kontrole veikala notiekoso un par to uznemas atbildibu. Turpiniet pildit savus pienakumus un mazak skataties citu kabatas, bus vieglak dzivot. Tas, ka kravejam stundas likme 3,20 tiesam nav liela summa, pat diezgan pazemojosa likme ta ir.

к КУ 23.10.2020

Olga! Vai krāvējs apkalpo pircējus? Ne? Tad tas nav tava daļa! Ko tu baž degunu tur, kur suns savu pipeli nebaž? Viņiem ir savi priekšnieki - lai viņiem par to sāp galva!

MacBeton 25.10.2020

3€ stundā ir skaudības vērts? :-D
Un ko tad tam krāvējam tur tusēt ja viss ir sakrauts? Lai tak iet mājās!

"krāvējs,kas pilda savus pienākumus, saņēm algu vairāk nekā citi" - laikam jau tāpēc, ka viņš pilda savus pienākumus, nevis tā vietā pēta darba laika uzskaites tabulu.

LawLatv 25.10.2020

откуда у тебя такая информация. Про другие магазины не знаю, но в максиме ставка у грузчика меньше чем у касчиров.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы