LV RU
www.sudzibas.lv MAXIMA Garas rindas pie kases

Maxima - Garas rindas pie kases

Te Alūksnē ir lielā maxima uz pils ielas un mazā maxima. Adresi mazajai maximai nezinu. Man daudz tuvāk ir mazā maxima, tāpēc eju uz turieni. Pēdèjā laikā šinī mazajā maxima Alūksne strādā tikai viena kase un sastājas milzīgas Rindas. Ļoti ilgi jāgaida pat ar niecīgu pirkumu. Neviens nekādus tur 2 metrus starp cilvēkiem neievēro, jo Rinda vijās un ir gara. Cilvēku daudz un ilgi jāstāv un jāgaida kamēr vienīgais kasieris apkalpo. Pašapkalpošanās te nav. Ļoti neērta sistēma vai arī veikala vadītāja netiek galā ar saviem pienākumiem pareizi organizēt veikala darbu. Vai arī nav vispār kasieru? Tas parasti šajā veikalā notiek darbdienas pa dienas vidu un šodien sestdien 11. Jūlijā ap 9.40 veikalā bija gara Rinda, kuru izstāvēt es nevarēju un aizgāju prom. Es neko nevarēju nopirkt un es iztikšu. Ja tik ilgi jāstāv un jāgaida ar pāris produktiem, tad var būt beņķīšus salikt kur cilvēkiem pasēdēt un atpūsties? Pie tik garām rindām kā minētajā veikalā maxima, nekādi tur divi metri distance sen netiek ievērota. Pārliecinieties paši.

11.07.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (3)

V vitols 11.07.2020

Lauciniekiem tāpat darīt nav ko, lai pastāv rindā lai veikals var ietaupīt uz kasieru algu rēķina.

Oskars Oskarsons 11.07.2020

Ne tikai Alūksnē, visās pilsētās lielveikalos bieži ir rindas un daudzas kases stāv tukšas. Vienkārši tīkli negrib maksāt papildus kasierēm algas, neko neizdarīsi.

veesaa007 13.07.2020

Un ļoti labi, ka tā. Nākamreiz padomāsi. Kāpēc pēc niecīga pirkuma jāvelkās uz veikalu? No maximas pieprasi ievērot 2 metrus utt., bet pati neievēro to, ko skandina visapkārt- lieki neiet uz veikalu, iepirkties pārdomāti.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы