www.sudzibas.lv MAXIMA Epidemioloģisko normu neievērošana

Maxima - Epidemioloģisko normu neievērošana

Šodien iepirkos Maximā Sarkandaugavā pretī Puškina licejam. Pirms manis stāvēja vīrietis, maska neaizsedza ne degunu, ne muti. Kasierei maska arī neaizsedza degunu. Turpat stāvēja apsargs, kurš neko neaizrādīja. Kāda jēga ieviest kaut kādus stingrākus noteikumus, ja neievēro tos par kuriem jau tagad būtu jāsoda.

11.11.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от uznemums Maxima Latvija Ответ от представителя 12.11.2021

Labdien!
Paldies par Jūsu sniegto informāciju.
Saviem darbiniekiem esam nodrošinājuši visus nepieciešamos aizsarglīdzekļus, tai skaitā sejas maskas, kā arī instrukciju par to pareizu izmantošanu. Sazinājāmies ar veikala vadītāju un atgādinājām par obligātu un pareizu sejas masku lietošanu.
Atvainojamies par radušos situāciju un ceram, ka turpmāk iepirkšanās MAXIMA tīkla veikalos Jums būs patīkama un neradīs vilšanos.

V

Комментарии (3)

S SenyoraSS 11.11.2021

Pamegini pats nosedet 12h saja maska.
Tu vari savu masku pat uz acim uzvilkt, netrauce citiem normali elpot

B bonueno33 12.11.2021

Kundzīte,kura māk ar citiem ķermeņa caurumiem elpot ne caur muti un degunu,kā vairākums cilvēku,nebūtu par pilnu ņemama ar savu sūdzību! Ja moka paranoja,staigājiet ar gāzmasku kaut vai. Būtu jau saskaitījusi 2+2 un apjēgusi,ka tās maskas neko neaizsargā,ja jau tāda saslimstības statistika. Nav jau reāli,ka tie tūkstoši inficēto staigātu Bez maskām,ne? Tas būtu bijis pamanāms. Maxima rullē,kā pircējs saku! Spriedumi un lēmumi gudrāki kā valdībai. Ļaujiet cilvēkiem elpot!

S sannas 29.11.2021

Tev kovid? Tad sēdi mājās un neej uz veikalu. Valdība drīz pateiks ar spaini uz galvas iet uz veikalu. Iesi?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы