www.sudzibas.lv MAXIMA Cenu atšķirība pie preces un kasē

Maxima - Cenu atšķirība pie preces un kasē

Šodien pamanīju, ka - 50% atlaide ir itāļu uzkodai ar šķiņķi, respektīvi no 0,90€ uz 0,45€, uzrunāja - nolēmu nopirkt, taču pie kases uzradījās, ka tā ir par pilnu cenu, un kasiere apgalvo, ka šāda atlaide nevar būt, es neprotot cenās orientēties, un neko nevar tur palīdzēt, ne noskaidrot, lai citiem tā neatgadās, neko citu, tik anulēt preci čekā, kam, protams, piekritu, jo šādi ar cenām, manuprāt, mānīties nav adekvāti, un vēlmes iegādāties preci vairs nebija. Kaut kā netīšām nofočēju Cenas Lapiņu veikala plauktā, lai zinu nosaukumu, jo sākumā bija plāns iet uz pašapkalpošanās kasi, bet aizgāju tomēr uz parasto. Pievienoju foto ar to, kas norādīts pie plaukta un ar to, kas čekā. Pirku arī picu ar sieru, šķiņķi un papriku, kurai bija identiska situācija, to gan nenofotogrāfēju, bet jā, arī tās cenu es nemākot pamanīt, pēc pārdevējās domām, un tā esot mana vaina. Labi, ka nosekoju līdzi un neattapos mājās ar šo kļūmi, pieredze jebkurā gadījumā negatīva. Pašam veikalam arī vajag sekot līdzi savām cenām, nevis visu nogrūst uz pircēju.

Ответ от uznemums Maxima Latvija Ответ от представителя 30.11.2022

Labdien!
Paldies par Jūsu sniegto informāciju.
Lūdzu precizējiet veikala adresi, lai varam informēt atbildīgos darbiniekus un veikt atkārtotu akcijas cenu pārbaudi veikala plauktos.
MAXIMA Latvija ir svarīgs ik viens klients, tāpēc paldies, ka norādiet uz nepilnībām, kuras mums jānovērš.
Atvainojamies par radušos situāciju un ceram, ka turpmāk iepirkšanās MAXIMA tīkla veikalos Jums būs patīkama un neradīs vilšanos.
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

Дополнено zirneklcilveks 30.11.2022

Limbažos, Stacijas ielā

Комментарии (5)

Te obligāti BezTabu jāsauc!

Kremļa roka neguļ.

V velninch 30.11.2022

Tak MAXIMA visu laiku tā ir. Un cik zinu tad tā ir viņu sen piekopta politika, jo lielajos pirkums pat 10€ var pazust. Nē jau katr ir tik acīgs. Nu [slēpt]@ piemēram uzmet šādi kādus simts dienas laikā. Tur kādu uz piecīti, kādu uz desmitnieku. Un normāli pie peļņas pēc tam. Čekus anulē utt. Ziņu ko runāju. Ja pieķēra varēja kaut dāvanu karti uzsaukt. A tā šmuc pa viss pagast..🙄🤣

E Eva 06.12.2022

Tieši tā Maximā tas ir regulāri... Pie kases jāčeko katru reizi...un ja pieķēru, kad cena krasi atšķiras, tad kasiere skatās uz mani kā uz zagli... Lieku anulēt un atsakos no tādas preces... Diemžēl tas notiek jau gadiem 😰😰😰

U Uzňēmuma Profils 07.12.2022

Ja iet uz pašapkalpošanās kasi,tad čekā arī nocenotā prece rādās par pilnu cenu-ja nezinātājs nezin,ka jāpasauc personāls, lai veic čekā labojumu-tad tā arī nopērk bez atlaides. Diemžēl ne vnm pašapkalpošanās kase ir tas ātrākais variants.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы