LV RU
www.sudzibas.lv MAXIMA Cenas neatbilstība

Maxima - Cenas neatbilstība

Labdien!

2021. Gada 5. Janvārī veikalā Maxima, Kuldīgā, Mucenieku ielā 24 iegādājos lazdu riekstus čaumalā.
Rieksti bija sasvērti maisiņā, un vitrīnā, pie šiem riekstiem bija pielikta zīme - akcija 2,99 kg. Paņēmu vienu sasvērtu maisiņu, kurā bija iesvērti 0,428kg šo riekstu, Cena uz maisiņa bija 4,99 kg. Liels bija mans pārsteigums brīdī, kad pamanīju čeku, kurā riekstu Cena bija norādīta nevis akcijas Cena 2,99 kg, nevis uz maisiņa norādītā Cena 4,99 kg, bet gan astronomiskā Cena 9,49 kg.
Lūdzu atmaksāt man starpību, vai arī iesvērt man riekstus par akcijas cenu tādā daudzumā, par kuru esmu veikusi samaksu.
Pielikumā pievienoju čeku, kā arī maisiņu, kurā bija iefasēti rieksti. Nu nav smuki šādi izrīkoties ar pircējiem.

09.01.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от uznemums Maxima Latvija Ответ от представителя 12.01.2021

Labdien!

Lazdu riekstiem akcijas cena pirkuma brīdī bija 4.99 euro/kg kā ir norādīts arī uz maisiņa. Cena 2.99 euro ir bijusi, iespējams, blakus esošajai precei, jo šāda akcijas cena lazdu riekstiem nebija.
Kompensējām starpību par nepareizi čekā norādīto kg cenu Jūsu Paldies kartē.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

L

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы