LV RU

Maxima - Bojājums

Labdien, vēlos izteikt sūdzību par Rīga Pilsoņ ielā 1 atradošo Maximu x, jo jau kuro nakti pēc kārtas, no šīs Maximas tiek traucēts nakts miers, jo visu laiku skan signalizācija, jums ir jāmaina sencori vai jādara kas cits, lai tie neuztveru katru sīkāko kustību un neskanētu visu nakti, jo kad atbrauc apsardze signalizācija tāpat skan un apklust uz pāris minūtēm , un veikalā neviens nav ielauzies.

02.02.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от uznemums Maxima Latvija Ответ от представителя 04.02.2020

Labdien!
Paldies sniegto informāciju.
Par radiušos situāciju esam informējuši Drošības departamenta atbildīgo darbinieku.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Комментарии (1)

P pagpag 02.02.2020

jā, aizgāju tagad no rīta uz virtuvi padzerties, domāju ka ledusskapis taisa "ņiuņiuņiu!", ieklausījos, nē kautkur ārā, tagad izlasīju jūsu sūdzību, mēs vēl esam puskilometra attālumā, tad jums jau drošivien "vispār"... izsaku līdzjūtību, ganjau ka ātrāk par pirmdienu nekas tur netiks "sačinīts", te tač ir āgenskalna psr, padomju anklāvs, kurā nekas ātri nenotiek, paskatieties kāda pasta nodaļa, "maxīte" arī cenšās "ievērot attiecīgo dreskodu" gan rindu ziņā, gan lūk naktsmiera ziņā...:-D

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы