LV RU
www.sudzibas.lv MAXIMA Bieži vien nav produktus

Maxima - Bieži vien nav produktus

Labdien!

Vairāk ka 5 gadi, tas bija mans mīļākais veikals. Tagad, pēdējo pus gadu nevaru viņu pazīst. Nav produkti kurus parasti pērku, stāv tukši plaukti, un tas ir ļoti bieži. Vienu reizi novēroju šādu bildi, ka kāda no amatpersonām rupju uzvēdas ar pircēju. Tas ir ļoti nekorekti no viņas puses. Un tagad diemžēl eju iepirkties uz rimi - barona centru. Tiešām man ļoti žel ka pēdējā pus gadu laiku viss tik strauji izmainījās uz slikto pusi.
Diemžēl mana ģimene un radinieki tagad labprāt iepērkas rimi veikalos.

28.03.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от uznemums Maxima Latvija Ответ от представителя 29.03.2021

Labdien!

Paldies par sniegto informāciju. MAXIMA Latvija ir svarīgs ik viens klients, tāpēc paldies, ka norādiet uz nepilnībām un lietām, kuras mums jānovērš. Lai varētu risināt šo situāciju, lūdzu uz [email protected] atrakstiet precīzu veikala adresi par kuru ir izteikta sūdzība.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Ar cieņu,
Maxima Latvija

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы