LV RU

Maxima - Attieksme

Kādu laiku strādāju maximā, esmu studente. Strādāju no plkst. 6: 00-23: 00 man ir jāpilda bez maz vai visi pienākumi apkopējas, apsarga, vecākā darbinieka, u. T. T.
Protams maiņā mēs esam pa 3 cilvēkiem, tīri cilvēcīguma pēc mēs nevaram laikā novākties jo reģionālā direktore maija, kas atbild par maxima express vienmēr ir neapmierināta. Viņa vēlās lai viss strādātu līdz plkst 22.30 bet mūsu pašu darba laiks ir līdz 23.00 un pēc tam jau viņiem neintresē paspēji, vai nepaspēji visu notīrīt. Viņa uzvedās kā ku** atvainojos. Viņai ir vienalga. Mēs visi esam mājās ap 1.00 vai pat 1.30 naktī. Ieteicām to ka, mums būtu nepieciešama apkopēja, apsargs u. T. T.
Atbildes nebija.
Mums ir jāķer zagļi pašiem, atceros kad strādāju ar vienu kolēģi Danielu kopā, viņam zaglis salauza pirkstu uz ko reģionālā direktore atbildēja ka pats vainīgs.
Es strādāju vienā no maxima express struktūrvienībām un sazinoties ar kolēģiem viņi pateica. Ka maija iekārtojusi savu 13. Gadīgo radinieci vienā no veikaliem lai būtu kas viņai sniedz informāciju par to, ko dara vai nedara darbinieki. Tas ir absurds. Par to ka, paliekam stradāt un izdarīt visus darbu līdz galam mums neviens nepiemaksā.
Par tehnoloģēm vispār nerunāsim kuras atbrauc un par nepareizi uzspraustu gaļu bļauj virsū. Ne visi ir piedzimusi ar gaļu un stieni rokās.
Es ceru ka maximas valde uzklausīs un parūpēsies par saviem darbiniekiem, kas pelna pirmkārt priekš viņiem algu otrkārt priekš sevis. Kad maxima parūpēsies par darbiniekiem, tad arī tie parūpēsies par pircējiem.

An

Комментарии (1)

No Noboby 14.08.2019

Tad Tev, kā studentei kura varbūt nezin šo visu, iesaku doties ar šo stāstu uz Valsts darba inspekciju

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы