LV RU
www.sudzibas.lv MAXIMA Akcijas prece

Maxima - Akcijas prece

Runa ir par mazo Maximu, kas atrodas uz valdemāra ielas pretī banku augstskolai. Jau otro dienu gribu nopirkt apelsīnus. Akcijas cena vareni stāv pie dažiem iebojātiem augļiem. Vienu reizi vēl neko. Paņemu mandarīnus tā vietā (pa 2x dārgāku cenu kā kārotie apelsīni) . Nākamajā dienā (19.02) eju - tas pats! Garām ejot pamanīju, ka abas dienas pilnīgi identiski tukša stāvēja arī granātābolu kaste arī ar akcijas zīmi blakus. Rakstu tāpēc, ka tā nav pirmā reize, kad netieku pie saviem iecienītajiem augļiem šajā veikalā. Diezgan bieži gadās, ka akcijas preces tiek ātri izpirktas un neviens par to papildināšanu vispār neliekas ne zinis. Tas ir manai dzīvesvietai tuvākais veikals, tāpēc gribētu, lai tiktu sakārtota šī problēma un es varētu tur iepirkties arī turpmāk. Es domāju, ka neprasu neko neizdarāmu!

E

Комментарии (2)

K Khhhh 22.02.2017

Un ja nu viņiem nav preces ko papildināt? Jā, vajadzētu noņemt akcijas zīmi, bet darbiniekiem ir tik daudz darba, ka varbūt tā akcijas zīme vispar nav svarīga. Varbūt bija plānota piegāde, bet neatnāca. Jūs visas nianses nezināt. Vajag padomāt arī no cilvēciskās puses nedaudz, nevis tikai "es gribētu", " es varētu". Un pēdējais teikums vispār... Neesat nedaudz par daudz "sacepusies" tikai par apelsīniem? :D

A Amanda G 23.01.2020

Ejiet uz Rimi.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы