LV RU
www.sudzibas.lv M79.lv slikta apkalpošana..

M79.lv - slikta apkalpošana..

Sveiki. Nopirku preci palietoju mēnesi! Aizsūtīju uz garantiju kur viņa nostāveja 2 mēnešus. Pēc tā laika ieguvu atpakaļ austiņas un austiņa kura neskanēja tagad skan, bet vislaik paliek klusāka.. Joprojām bojāta. Un atkal aizsūtu uz garantiju. sola 2ned un būs INFO jau 2 mēneši un zvanot neko nevarot pateikt. Čalim ar lielo tuneli ausī ļoti slikta attieksme. Būs pagājis pus gads un austiņas pat īsti nebūšu lietojis. Drausmīgi. Pieprasīju lai atgriež naudu, bet aizsūta uz garantiju. Pilnīgi vienalga ko klients grib.

26.03.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

U

Комментарии (2)

A Aivars Vilcāns 03.02.2021
Nepiegādā preci

Nepiegādā preci jau 1.5 nedēļu pēc apmaksas, neceļ telefonus, kad izdodas sazvanīt stāsta pasakas par pasūtījuma izpildi, jo atškiras skaidrojumi. Nevienam neiesaku izmantot šīs vietnes pakalpojumus!

S Sudzibas.lv Admin 22.04.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы