LV RU
www.sudzibas.lv M79.lv Neveic naudas atmaksu, slikts serviss

РешеноM79.lv - Neveic naudas atmaksu, slikts serviss

Pagāja gandrīz mēnesis, bet prece joprojām nav saņemta. Sākotnēji solīja piegādāt divu nedēļu laikā. Pieprasīju naudas atmaksu, taču uz epastiem un zvaniem vairs neatbild. Kontaktpersona, kurai ir visnoraidošākā un sliktākā attieksme pret klientu kāda jebkad redzēta. Pieļauju, ka m79.lv iet uz likvkidācijas pusi. Nevienam neiesaku.

27.10.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена n/a 27.10.2020

Nauda tika atmaksāta, bet serviss joprojām nav iepriecinošs.

N

Комментарии (5)

T Taisnīgums99 27.10.2020

Ja Jus gribat labu servisu tad par to ir attiecigi jamaksaa.
Nevar dabut tik zemu cenu, maksat nodokljus un vel labu servisu.

No kaut ka ir jaaatsakaas. Amen.

N n/a 28.10.2020

Kur tev vispār tika minēta informācija par cenu? Serviss ir svarīga daļa no veiksmīga biznesa modeļa, jo klients vienmēr ir prioritāte. Nodokļu politika LV gan nav pārdomāta un godīga.

A ab24 28.10.2020

Nav svarīgi, kāda informācija, šim trollim tik vajag vietu, kur ietaisīt. Tāpēc viņa tukšo muldēšanu var mierīgi ignorēt.

T Taisnīgums99 31.10.2020

Leetajiem interneta veikaliem, gan to klientiem galvenais ir cena nevis serviss.
Kurs tad perkot proffit tur iepirkaas deelj labaa servisa? Visi pirkumi tikai delj cenas.

N n/a 02.11.2020

Manā gadījumā tā bija laptop detaļa, kuru nekur citur LV nevarēja atrast, tāpēc izvēlējos šo veikalu. Cenai šeit nebija nekāda sakara.

Tev neliels ieteikums - lūdzu tomēr izturēties pret citiem ar cieņu, jo viss ko redzu "Taisnīgums99" lietotāja komentāros ir viens vienīgs negatīvisms :)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы