LV RU
www.sudzibas.lv M79.lv Maldinoša reklāma par produkta esamību

M79.lv - Maldinoša reklāma par produkta esamību

Nu pretīgi!
Riebjas taisni šis veikals ar savu maldinošo reklāmu.
Viņi preci nopublisko saitos: kurpirkt.lv un salidzini.lv. Nopubliskotā cena ir zemaka kā citos veikalos par 15-20 eiro un ir noliktavā.
Izdaru es pasūtījumu, bet pēcpusdienā atzvana tieši šis modelis jau nopārdots. Pasutu pie viņiem citu modeli arī par ievērojami lētāku cenu! Vakarā atzvana, ka arī šis modelis nule kā pārdots.
Visa diena sačakarēta, iekavēta viena nedēļas diena.
Dēļ šādiem veikaliem nāksies pasūtit vienlaicīgi daudzos veikalos. Kurš pirmais atvedīs preci no tā arī pirkšu. Pārējos uzmetīšu!

Комментарии (4)

C critical thinker 27.11.2017

es arī tur 'iepirkos'... ir dators, cena ok, tra tra ta. nē, nav tāda. mums sistēma neatjaunojas uzreiz, jau nopirka cits...

C critical thinker 27.11.2017

lai viņi ieskrienas, ir veikali, kur 'ir noliktavā' tiešām to arī nozīmē

T Tong Po 27.11.2017

Viss ir vienkārši. Viņi saliek mistiskas cenas, lai uzķeras santīmpi&ēji. Kad tie uzķeras, pirmais, ko viņi mēģina - sarunāt cenu no vairumtirgotāja. Ja tas neizdodas, nu tad saka, ka ir izpārdots un piedāvā vietā citu. Rezultātā, ja turpināsi ar viņie sarunas, finālā nopirksi preci pa tādu pat cenu, kā citos internetveikalos, kas ar šādu cenu čakarēšanu nenodarbojas.
Neskatieties tak salīdzini cenas uz portatīvajiem datoriem. Ejat uzreiz uz 1a, rdveikals, 220.lv, euronics. Tur nečakarēs šādā veidā, un cenas nebūs nekāds kosmoss, bet gan reālas, bez čakarēšanas.
Pie 1a vēl jadomā par to, ka poļu notebooku var iepirkt.

R R&R 07.09.2018

Šodien, pirms apmaksāt rēķinu, pajautāju, vai prece ir uz vietas. Pēc nelielas sarakstes man atbildēja, ka nē. Pēc manas apmaksas viņi tikai pasūtīs preci no savas piegādes. Un tagad citāts no viņu epasta "Mājas lapā ir divas pozīcijas ir noliktravā un ir veikalā. Ja ir veikalā, tad prece ir uz vietas. Katrai preču sadaļai ir filtrs kreisajā
lapas pusē, kur ir jāieliek ķeksis. Otra pozīcija ir noliktavā, tie ir piegādātāji."
Diezgan dīvaini, ka piegādātājus viņi mājas lapā sauc par noliktavu.
No pasūtījuma atteicos.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы