www.sudzibas.lv Lux Celtnieks Krāpšana un necieņa..

РешеноLux Celtnieks - Krāpšana un necieņa..

Tātad vēlos painformēt par krāpšanu un necienīgu attieksmi strādājot šajā firmā! Iestājos darbā šajā uzņēmumā, sāku strādāt 26.10.2020. Nedēļu cītīgi nostrādāju. Šodien 02.11.2020. pamodos, jutos ļoti slikti, reiba galva. Uzrakstīju īsziņu brigadierei Irinai, ka jūtos slikti, reibst galva, ka darbā šodien nevaru iziet. Pēc kuras saņēmu dīvainu zvanu no priekšnieka, ar jautājumu kā jūtos, piedāvāja kaut kādu darbu citur..nu respektīvi pārbaudīja vai tiešām man ir slikti. Saprotot, ka esmu atlaists, zvanīju brigadierei Irinai, kura apgalvoja, ka vajadzējis ziņot dienu iepriekš, ka nebūšu un nometa klausuli. Kā es varu ziņot par pēkšņām veselības problēmām iepriekš! Tagad zvanot atpakaļ uz priekšniecības numuriem, vai nu met nost, vai esmu nobloķēts. Viena darbiniece atzvanīja un uz jautājumu vai man samaksās par nostrādāto nedēļu, vienkārši nometa klausuli! Tā kā esmu atstāts par muļķi. Nevienam neiesaku iet strādāt uz šo krāpniecisko kantori! Esmu morāli nozākāts un padarīts par muļķi. un kā redzu neesmu vienīgais...protams vēl ļoti ceru, ka vismaz par nostrādāto nedēļu atalgojumu saņemšu! likšu vēl citur sūdzības par šo kantori, lai citi cilvēki neuzķeras!...

Жалоба успешно разрешена Andris Ronis 02.11.2020

Lux celtnieks - Visas domstarpības esam atrisinājuši! Sazvanījāmies, visu izrunājām. Reaģēju pārāk ātri, par to atvainojos! Ar darbu esmu apmierināts, laba sadarbība ar kolēģiem, paldies par darbu!
Viss ir atrisināts mierīgā ceļā!

Комментарии (1)

TasEsLV 02.11.2020

Izņem slimības lapu, pasēdi nedēļu un ej prom, 100% izmaksās slimības periodu. (Ja bija līgums protams)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы