www.sudzibas.lv Lulū Pica Piedegusi pica.

Lulu Pica - Piedegusi pica.

No Lulū picērijas, Rīgā, A. Saharova ielā 3A, tika saņemtas piedegušas picas, neēdamas, rūgtas. Salami picas kastē ieklīdis draudziņš - sadedzis šampinjons. Šoks par attieksmi pret klientiem, kam tiek piegādāts tāds ēdiens. Visiem var gadīties, bet divas picas vienlaicīgi sadedzināt, tas ir jāmāk. Mums šoks, bērnam asaras, ko tādu nebijām gaidijuši! Izvērtējat pirms sūtat LULU PICU, var sagaidīt pārsteigumu.

12.06.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

W

Комментарии (5)

K Klēr 12.06.2022

Nu ja Jūs nezinājāt tad vairākas picas liek vienlaicīgi ceptuvē cepties . Reizēm pat ar dažu minūšu atstarpi kamēr sagatavo nākamo. Iespējams mazliet par ilgu tika noturētas ceptuvē redzot jūsu bildes .

W Wazaaaap 12.06.2022

Nu jā, nedaudz ilgāk noturēta, būs labi, klientam garšos, vēl piemetīs klāt sadegušu šampinjonu, izcili!

K Klēr 13.06.2022

Jūs vienmēr varat sazināties ar noteikto kompāniju. Lai risinātu problēmu. ( nu diez vai kāds speciāli ko mestu klāt) Ļoti iespējams ka uz tās pamatnes ar kuru liek picu iekša un ņem laukā tas viens šampinjons bija aizķēries un līdz ar to nonāca picas kastē.

B Bez vārda vārds 13.06.2022

un bērns raudāja :D :D :D tik tipisks mātes komentārs :D :D :D ja jau par picu raud, kā sagatavosi bērnu dzīvei? nav tā kā par traku emocijas priekš tāda nieka? :D

K Komentētājs24 13.06.2022

Klasiskā JA ŽE MATJ, sūdzība :D

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы