www.sudzibas.lv Lulū Pica Krāpšana, slikts serviss

Lulu Pica - Krāpšana, slikts serviss

Neiesaku pirkt picu no lulu jo dabūsiet visi skraidīt uz toleti ar caureju pluss vēl viņu piegādātāji krāpjas ar skaidro naudu. Pica tiek pievienots pārāk daudz stiprais kečups un mīkla pat nav izcepta. Ja domājat ka tā ir pati labākā pica jūs maldina jo tā ir pati pretigaka un ta vieta es labāk pērku kaut kur citur vai pat eju pirkt veikalā picu.

17.06.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (1)

K Klēr 17.06.2022

Varbūt jums sagrieza vēderu no kā cita neviss no picas( ja tajā diena tika ēst kas vel cits) nu neticās ka uztaisija picu un tādu jēlu arī ielika kastītē. Varbūt bija cepta ne vienmēr ir galīgi brūnas maliņas . Vel ir variants sapirkt visu nepieciešamo picai un cept viņu mājas ar visām sastāvdaļām kuras jūs vēlaties.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы