www.sudzibas.lv Lulū Pica Ēdiena kvalitāte

Lulu Pica - Ēdiena kvalitāte

Tātad šodien 22/10/2016 pasūtīju picu no lulu.lv. Sestdienas vakaru biju plānojis pavadī kopā ar savu mazo krustdēlu, ēdot picu un skatoties multfilmas. °
garša picai jau sākumā likās aizdomīga, bet uzskatīju, ka man tikai tā likās, jo bērns ēda ar lielu apetīti, gala rezultātā, bērnam visu nakti bija slikta dūša un vemšana. Paldies lulu picai, par "jauki" pavadīto sestdienu. Nekad vairāk tur neko nepasūtīšu. Un arī pārējiem neiesaku.

N

Комментарии (8)

Apxumad 23.10.2016

Jau sen biji zinams Lulu Picas vissliktakas Rigaa!

T Tong Po 23.10.2016

Sen sen atpakaļ, Lulu bija labākā un garšīgākā pica, vai vismaz viena no tādām, un bija saprotams, par ko maksā vairāk, nekā citi piedāvājumi. Pēdējie pāris gadi noteikti izskatās, ka Lulu iet uz grunti visos aspektos.

BondsBonds 23.10.2016

Man nav bijušas sūdzības. Cik ir pirktas, viss bija labi.

J Jonsons Babys 23.10.2016

Kāds vēl pērk šīs nenormāli dārgās picas, kas ārzemēs maksā uz pusi lētāk?

Atļaušos painteresēties, kurās ārzemēs?

BondsBonds 23.10.2016

Lulū picas labas, bagātas ar pildījumu. Nevar, piemēram, salīdzināt ar Pizzahut

T Tong Po 24.10.2016

LuLū picas BIJA labas, un nebija žēl maksāt dārgi. Tagad tās vairs ir tikai leģendas, par labiem laikiem, kad, iespējams, pat Tannis turēja iestādes servisu augstā līmenī.

S Slepenais novērotājs 25.10.2016

tad varbūt nākamreiz pasūti picu no ārzemēm? :D

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы