www.sudzibas.lv LMT Akcijas telefons,

LMT SONY ST27iXperia Go - Akcijas telefons,

Labdien.Kārtējo reizi pārliecinos ka LMT IR negodīga kompānija.Pirms ziemassvētkiem paši uzbāžas,nu paņemiet telefonu izmēģiniet 14 dienas,ja nepatiks varat atdot atpakaļ.Saku nē paldies,man labs tas pats vecais telefons-ideāli strādā,nav probl. Beigās piekritu,pagāja mēnesis-un ko domājat-mob.nelādējas.Pašā sākumā kad tika lietots,spēlētas spēles utt,mob ļoti karsa,ka pat vāciņš bija jāņem nost-brīnījos un domāju ka tā nevajag būt.Un pa dienu 5.6 reizes bija jāliek lādēties. Nu zili brīnumi?????
Tātad aizvedām dīlerim mob,tur pateica ka paši vainīgi,lādētāja ligzda bojāta???!!! Oooo es pieaudzis cilvēks nemākot rīkoties un likt mob lādēties??? Interesanti. Labi piekritām saMAKSĀT par remontu 31.00 eiro.Nepagāja pēc remonta pat 2 nedēļas atkal tas pats,nelādē!!! Bet interesanti ka pēc pirmā remonta mob vairs nekarsa un nelādējās tik ātri ārā.
Nu tā tad- sanāca dusma,skaidrs kad telefons jau ir bijis brāķis,uzrakstīju pretenziju-a šie atkal saka paši vainīgi,bojāta lādētāja ligzda.
Nu ko-neļaušu sevi muļķot-panākšu par visu cenu -lai atmaksā zaudēto naudu par remontu,par mēneša maksu,par sava laika zaudēšanu braucot iesniegt pādevājam pretenzijas utt.

NEŅEMIET CILVĒKI TOS KRUTOS MOBILOS UZ IZMĒĢINĀJUMA PERIODU,BŪS LIELA VILŠANĀS,PLUS VĒL DIVUS GADUS MAKSĀSIET PAR BRĀKI .LMT IR NEGODĪGA KOMPĀNIJA-FUI!!

S

Комментарии (5)

N neKārtībnieks 23.03.2014

Nu nav tie tālruņi paredzēti, lai spēlētu spēlītes cauru dienu (neredzu lmt vainu). Un 5-6 reizes dienā lādēt pavisam noteikti ir apzināta telefona nokaušana (vēljoprojām neredzu lmt vainu).

Vienīgā lieta pie kā lmt varētu būt vainīgs ir tā, ka neieteica tev 'krutāku' telefonu, kurš pavilktu tās spēlītes. Bet drošvien nepateivi, ka esi baigais geimeris un tāpēc iedeva tev smukāko telefonu.

Un lmt neražo telefonus, vaino sony

S Sanita100 03.04.2014

Neviens cauru dienu nespēlē spēlītes, ja dienā stundu vai divas uzspēlē tas nenozīmē visu dienu.!!!Nu ir tie mobilie tam domāti-Ir., tāpēc jau sabāž iekšā visādas figņas.
Telefonam bez defektiem nu nevajadzētu uzreiz bojāties mehāniski lādējamai ligzdai.
Skatoties remonta garantijā populārākās vainas
1.mehāniski bojāta ligzda.
2.Dabūjis mitrumu.
Un daudziem paziņām arī tieši tādas pašas atbildes nāk-tad jau viņi arī tīši bojā un mērcē ja?
Divainas sakritības.

V vidzemnieks 03.04.2014

Telefoni ir domāti zvanīšanai...un līdz 2st dienā visādām spēlītēm, tas nu tiešām ir daudz, un pilnīgi pietiek lai dzītu postā bateriju kura nemitīgi jālādē.

S Sanita100 04.04.2014

Un ko tavu prāt jaunatne dara/? Tikai zvanās pa mob vai? Atver acis-tik tā ieraudzīsi kā sēž un spēles spēlē un mūziku klausās. Vecāka gada gājuma cilvēkiem jā-telefons domāts zvanīšanai, viņiem nevajag neko citu.!!!
Tad jau remonti arī būtu pilni ar tādiem mob-neizturētu slodzi.
BET VISPĀR IET RUNA PAR BRĀĶA MOB, KAS TIEK IEPIRKTI UN PĀRDOTI CILVĒKIEM.SĀKAS PROBLĒMAS UN ACIS BOLA UN SAKA PAŠI VAINĪGI!!!

S Sanita100 07.04.2014

Taisnību panācu ar savu neatlaidību.Neatkarīgajā ekspertīzē noteica TELEFONS BRĀĶIS.Secinājumus izdariet paši.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы