LV RU
www.sudzibas.lv LMT Slikts serviss, krāpšanā!

LMT - Slikts serviss, krāpšanā!

Ja kārtējo reizi esmu vilies Lmt servisa pakalpojuma sniegšana 18 septembrī papildināju kredītu 5€ vērtībā 23,45 tā kā bija pieslīkts bezlimita internets nedēļai, no mana konta tika novilkti 3€ tad saku gaidīt apstiprinošu ziņu kura pat līdz ritam nebiju saņēmis, tad saku zvanīt uz lmt info pirmais zvans bija 8. No rita pacēla vīrietis es apskaidroju situāciju viņš pārbaudīja apstiprināja ka ja esot man tāda problēma, viņš teica ka nodod tehniskajam darbiniekam viņš atzvanīšot gaidīju 2st tad zvanīju atkārtoti saruna tādā pati atbilde tāda pati lai gaidot nu gaidīju 14 atkal zvanīju noskaidrot kad tiks sniegts pakalpojums, atbilde mēs palīdzēsim, ja ne ar jums sazināsies tehniskais darbinieks nu pienāca vakars 18.24 zvanu atkal uzdodu topošu jautājumu kat tik atrisinātā problēmā, tad es saņemu šoku, atbilde bija ka visdrizamāk parīt tas ir pirmdien, kad es uzdevu jautājumu vai 8st nepietiek man atbildēja ka palīdzēšot Rindas kartība, tad saku interesēties kurš esmu es Rindā un kas ko man iesākt viņa atbilde bija mēs nevaram zināt kurš jūs esat Rinda gaidiet! Tad uzdevu jautājumu vai tad es nezvanu uz informācijas tālruni, kur neviens neko nezin kaut kāds sviests! Lūdzu neizvēlaties lmt viņiem nerup klienti! Paskatīsimies kurš kompensēs man rādītos zaudējumus ka netika sniegts atmaksāts pakalpojums!

19.09.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

R

Комментарии (5)

D Džumbo 19.09.2020

Jums jāprasa nauda arī no skolas, jo ne iemācīja latviešu valodu.

к КУ 19.09.2020

"ne iemācīja" jārakst KOPĀ!

R Rolands1981 19.09.2020

Tu ko skatos tevi no skolas izmeta, neļava b3rnus mācīt, laikam esi novirzēm, tagad piesienies visim gribi s... u?

R Rolands1981 19.09.2020

Taka Džumbo atsienies no cilvēkiem!

Z zhuupa 20.09.2020

Neviens jums nekompensēs radītos zaudējumus. Neviena kompānija to nedarītu. Tāpēc labāk neizmantojiet telefonu.
Džumbo, viņam latviešu valodas grāmatas nelīdzēs. Pēc komentāriem redz, ka te vienkārši zems intelekts. Vai arī bērns raksta, kas ir ticams, jo neticu, ka pieaugušie vēl izmanto kredītus.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы