LV RU
www.sudzibas.lv LMT Slikts servis ārzemes

LMT - Slikts servis ārzemes

Dzīvoju Zviedrija, un gribēju pateikt visiem šeit Lmt internets ir vienkārši drausmīgs es maksāju par viņu apm 60 eur mēnesi, bet tikai isti nesaprotu par ko (runa iet par mobilajiem datiem) ja grasāties braukt uz Zviedriju tad noteikti apdomājiet par citu operatoru. Zvanīju ari uz Lmt atbilde bij - kad viņi nezinot kada kur zona jo viniem to nodrošinot starpnieki un to viņu ietekmet nevarot p. S atrodos 40 km no Stoholmas.

22.04.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

H

Комментарии (4)

K klimpa 23.04.2020

Ja atrodaties Zviedrijā, tad sakarus Jums nodrošina kāds no vietējiem operatoriem.
Ja konkrētajam operatoram sakari ir slikti, tad jāmēģina manuāli operatoru nomainīt. LMT patiešām nezina kāds konkrētajā vietā Zviedrijā ir pārklājums.

N Noboby 23.04.2020

Kas ir stoholma? Kaut kāda slimība? Tad Latvijā arī ir Rīa? Ja velies labāku servisu, izvēlies vietējos pakalpojumu sniedzējus, jo LMT ir Latvijas provaideris nevis zviedrijas

N Noboby 23.04.2020

Piedod es nerunāju cccp

⛔️ 23.04.2020

Normāli cilvēki izmanto vietējos sakarus nevis roumingus no Latvijas

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы