www.sudzibas.lv LMT Slikts internets

Lmt - Slikts internets

Lmt internets ļoti sliktas kvalitātes, gan rūteris, gan caur telefonu laižot, ik pa brīdim pazūd savienojums uz sekundi, spēļu cienītājiem neiesaku izvēlēties šo pakalpojumu sniedzēju, jo spēles internetā nevarēs spēlēt, pings lēkā ik pa brīdim, lietoju daudzus gadus, bet tagad internets ir kļuvis neciešams, agrāk tā nebija. Zinu, ka no malas problēma izklausās smieklīga, bet kāpēc reklamēt perfektu internetu, ja realitātē ir di***.

09.05.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

09.05.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

G

Комментарии (4)

G Gonzo23 07.05.2022

Arī nesen telefonā vispār negāja internets, aizgāju uz lmt centru, paprasīju kāpēc neiet, man meitene atbildēja "šodien daudziem neiet, gaidiet, kad sataisīs". ... ir kaut kādas dienas kad viņš neiet acīmredzot.

D Dii 10.05.2022

Mums jau arī pāris nedēļas nekas normāli neiet, kaut arī ieprieks viss strādāja labi, nekad nav mainīts. Ne rūtera novietojums, ne iekārtas. Vienkārši vienu dienu sāka kārties. Nav normāli! Saistībā ar 5G ieviešanu? Reāli uzvelk šis kantoris!

patiesais_ 15.05.2022

ja būtu bites klients, saprastu, ka lmt problēmas ir niecīgas, pie tele2 +/- tas pats

M MežaOgas69 17.05.2022

Man tas pats, spēlē PUBG ik pa mirklim izmet paziņojumu "Network lag detected" un viss, spēle nokarās! :(

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы