www.sudzibas.lv LMT Slikts interneta pārklājs

LMT - Slikts interneta pārklājs

14.06.2024 jau no rīta pazuda internets. Mājās visi 4 cilvēki esam lmt klienti, un nevienam neiet internets. Bija jāiet pasēdēt parkā, lai redzētu, kādas ziņas, e-pastus esmu saņēmusi. Blakus maxima, tur pašā veikalā internets strādā, bet kā tuvāk kasei, tā interneta atkal nav. Un tā kā man paldies karte ir mobīlā aplilācijā, tad pat to nevaru izmantot. Uz vakaru neizturēju, nopirku zz priekšapmaksas karti, lai pārbaudītu, varbūt arī nestrādās. Bet viss kārtībā, tagad mājās visi četri esam pieslēgušies pie mana jaunā zz. Laikam būs mums visiem jāatsakās no lmt.

15.06.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

V

Комментарии (3)

O oIo 15.06.2024

Mana sieva arī histēriju ceļ, kad kaut kas pirmo reizi nestrādā.. . Baidos, ka kad man pirmo reizi nesacelsies, aizies pie kaimiņa.

V Viola Garā 15.06.2024

🤣 ja tā būtu pirmā reize, tad nekas. Pārāk bieži ir tādas problēmas, un šoreiz arī pārāk ilgi. Man lmt ir vajadzīgs tikai priekš interneta, sanāk maksāt par pakalpojumu, kura nav. Un sieva jau vīru neizvelās tikai vienas funkcijas pildīšanai.

Pēdējais laiks lai ietu ārā :) Paskat cik jauks laiciņš ir ārā :D

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы