www.sudzibas.lv LMT Mazlietoti telefoni

Lmt - Mazlietoti telefoni

Nevienam neiesaku pirkt no lmt nevienu mazlietotu veidtālruni, ne A ne B ne C kategorijas, lieta tāda ka viņi tirgo nepārbaudītus telefonus, bet aizbildinās ar to ka katrs tēlrunis tiek rūpīgi pārbaudīts! Es stipri šaubos kad viņi izjauc katru strādājošu tālruni un izpēta displejus uz mikroplaisu klātbūtni! Bet kad mikroplaisa kura atrodas displeja iekšpusē ir aizgājusi tālāk, displejs pārtrauc darboties.. Tad viņi atsaka garantiju, aizbildinoties ka paši esat saspieduši..

07.07.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (4)

A Aivars no Lmt 07.07.2019

Nevienam neiesaku pirkt no Lmt nevienu mazlietotu veidtālruni,ne A ne B ne C kategorijas,,lieta tāda ka viņi tirgo nepārbaudītus telefonus,bet aizbildinās ar to ka katrs tēlrunis tiek rūpīgi pārbaudīts!Es stipri šaubos kad viņi izjauc katru strādājošu tālruni un izpēta displejus uz mikroplaisu klātbūtni!Bet kad mikroplaisa kura atrodas diespleja iekšpusē ir aizgājusi tālāk,displejs pārtrauc darboties..tad viņi atsaka garantiju,aizbildinoties ka paši esat saspieduši..un jāmaksā par jaunu displeju

A Aivars no Lmt 07.07.2019

Pats labākais ir tas kad nodevu tālruni bez redzamam plaisas pazīmēm,bet atgrieza man ar redzamu plaisu iekšpusē,parādot lepni foto savā datorā,rodas jautājums ar ko viņi pārbauda...ar Āmuru

A Aivars no Lmt 07.07.2019

no mikroplaisas uz lielplaisu :D

M Mr. Po 16.08.2019

Pēc pieredzes varu teikt, ka LMT netirgo nepārbaudītus mazlietotus telefonus. Visas iekārtas ir testētas un pārbaudītas un attiecīgi tām tiek piešķirta A, B vai C kategorija.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы