www.sudzibas.lv LMT Krāpšana

РешеноLMT - Krāpšana

Vakar telefonā ievietoju jaunu sim karti 3 EUR, viss ko es darīju bija sim kartes aktivizēšana zvanot tam numuram kurš ir norādīts instrukcijā. Gribēju pieslēgt nedēļu sarunām, bet man uzrādīja, ka man nav pietiekams kredīts. Šodien rakstīju uz LMT un man pasaka, ka es esot sūtījusi īsziņu, ko es nemaz neesmu darījusi. Iepriekšējās īsziņas, kas telefona ir, ir no 2021 gada.

22.07.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Дополнено Alex188 22.07.2023

Rakstīju LMT Instagram un zvanīju, teica man ka ir gadījumi ka telefons pats sūta īsziņas. Nu kas par muļķībām? Vairākas sim kartes ar kredītu esmu izmantojusi, nekad tas nav noticis un nekur tas arī neparādās. Saka, lai pērku kredītu, var redzēt jūsu krapniecības triku, lai es pirktu vēl kredītu, jo tagad nevaru iegādāties vairs nedēļai sarunas.

Жалоба успешно разрешена Alex188 25.07.2023

Nauda tika atgriezta un pieslēdza nedēļu sarunām!

A

Комментарии (2)

A Anete Mežale 22.07.2023

tādēļ arī es aizgāju no lmt

Apsveicu: tagat slodze paliks mazāk!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы