www.sudzibas.lv LMT Krāpšana

Lmt - Krāpšana

Iegādājāmies tv lmt.
Piegādāja kurjers, kopā ienesām tv dzīvoklī. Iepakojums viss bija kārtībā, tāpēc mekas nevarēja liecināt par brāķi vai tamlīdzīgi.
Pēc pāris dienām gribējām uzstādīt tv, verot iepakojumi vaļā konstatējām tv ir līks, nevia pa vidu bet nedaudz uz malu iet vairāk tas līkums. Visi nofotogrāfējām, kasti utt aizsūtījām lmt un teica mu jā šis ir rūpniecības brāķis. Vēlāk aivmzvedot un garantijas servisu, pasaka, ka mana vaina beigās. Ka esat saplēsis pats. Kgam iepakojums ir vesela viss vesels. Tv pat nebija ņemts ārā no iepakojuma. Un kastei ir jābūt ļoti samīcītai vai sistai utt lai būtu tāds defekts. Un galu galā vēl virsū bija ļoti izturīgs putuplasts bez vismazākajām nospieduma vietām. Perfekts wnk. Tas wnm ir bijis rūpniecības brāķis, ko viņi neatzīst. Wnm jāmaksā nomaksa par neko. Tukšu gaisu.

09.05.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (2)

M Mareks 12.05.2023

Uzvani mēdijiem, vai viņi negrib sižetu :D

J Janis Berzins 12.05.2023

Vajag jā to izdarīt. Sākumā vēl pāris kabinetiem jātiek pāri un tad sapratīs

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы