www.sudzibas.lv LMT 5G - maldināšana

Lmt - 5G - maldināšana

LMT piedāvāja pāriet uz 5G solot tādu pašu stabilitāti un krietni lielāku ātrumu kā ar 4G. Rezultāts - katastrofa ne internets. Neatkarīgi no laikapstākļiem citreiz raustās dienu pēc dienas, tad strādā normāli nedēļu, tad atkal sāk raustīties, principā pilnīgā randomā, apgalvojums, ka raustās tikai vakaros dēļ noslogojuma ir aplams, internets ir raustījies jebkurā dienas laikā. Janvārī tas vispār nokārās uz 2 nedēļām - sūtot jautājumus, info, mērījumus utt. uz LMT, šie atbild: atsūtiet mērījumus un problēmas aprakstu...

Atgādinājums LMT: Jūsu klienti nemaksā vairāk kā pie citiem operatoriem par pakalpojumiem tāpēc,

14.06.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (1)

6 69G 14.06.2022

Zvanīju, pacēla ar dzīvi, darbu un iespējams privāto dzīvi neapmierināta eLeMTiste!
Saku, ka ir kkas mainījies, viss bremzē - tā neesot, tā nevar būt, viss strādājot… un vispār mobilie dati neesot patstāvīgi, tajā pašā laikā kartē zīmējas ar 5G! Visi mērījumi maisā..

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы