www.sudzibas.lv Lidl LIDL attieksme pret klientiem

Lidl - LIDL attieksme pret klientiem

Tādas attieksmes nekād neesmu redzējis... Stāvējam rīndā kopā ar sievu un mazu bērnu. Pienāca jūsu darbinieks un pieaicināja ieiet veikalā ārpus Rindas. Forši mēs padomājam. Pienācot pie apsardzes, tika pajautāts cik bēram ir gadi. 7. Uz ko bija pateikts ka viņš mūs neielaidīs bez Rindas, jo bērnam nav 4 gadi. Paskaidrojot situāciju ka jūs paši pieaicinājat, apsardze sāka kliegt uz mums ka viņš neko nezina, bērnam ir 7 gadi, eiet atpakaļ, nelaidīšu. Vissliktākais tas ka priekšā stāvēja mūsu bērns un visu to dzirdēja, tā ir morāl trauma bērnam un es uzskātu ka lidl būtu kauns par to kādas apsardzes firmas viņi pieņem darbā.

16.10.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (6)

D Džigits2021 16.10.2021

Šķiet Merkura retrogrāds ir līdz 18.oktobrim, tādā laikā notiek pārpratumi un visādas nebūšanas

MURAKAMI 16.10.2021

Jā ta ir trauma bērniem, tad nelaidiet viņus uz ielas. Tur redzēs gan narkotikas, gan alkoholu, gan bomžus... xD

Morāla trauma 😁😁😁 vāja personība izaugs,ja kas tāds var traumēt... umora vecāki 😁😁😁

Good Intentions 16.10.2021

Nepatīkami, bet neko darīt. Skatos, ka esat eksperts par bērnu morālām traumām.

Good Intentions 16.10.2021

Cik es sapratu, tad uzzaicināja LIDL darbinieks, bet neielaida apsardzes darbinieki. Ja tā, tad iespējams apsardzes darbinieki sekoja objekta apsardzes noteikumiem un pie šīs situācijas ir vainīgs LIDL darbinieks.

Y Yannis 09.11.2021

Cik daudz sūdzību no “māmiņām” ar noīrētiem maziem bērniem un invalīdu “pavadoņiem”, kas paši nemaz nav invalīdi! Sāku domāt, cik bieži es redzu vienā no Rietumeiropas galvaspilsētām redzu pārtikas veikalos māmiņas ar maziem bērniem (nespēju atcerēties, kad pēdējo reizi kaut ko tādu redzēju) vai invalīdus. Varbūt viņi ir, bet man nav sanācis redzēt. Māmiņas pašas atrod veidu, kā iepirkties bez bērniem, pašu miera labad, jo citādi nākas tikt galā ar histērijām, kad bērns nedabū zobu indi, kaut kādus saldumus... Vai kaut kur noklīst, kamēr māmiņa lasa enerģētiskās vērtības un iepakojuma. Nav gan arī sanācis stāvēt rindās, kad šī kategorija varētu sākt kliegt par savu eksistenci. Kuri kliegs nākamie? Jehovas liecinieki (reliģiska diskriminācija), geji, melnādainie, tatāri?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы